Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az idő minden sebet begyógyít?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az idő minden sebet begyógyít? Létezhet? Hihetem? (! ) /leszbi-kérdés

Figyelt kérdés

Visszaadni készülök A Szivet, amit Tőle kaptam kölcsönbe. Nála van az enyém:1 kopott, fénytelen, beteg, lim-lom szív, nem kár érte,ha szilánkosra törik, majd összerakom,m. már annyi*..de az Övé:Nemes(a mai világban ez ritkaság)..Hiába vigyáztam rá erőmön felül, elhalványítom a fényét. Vissza kell adnom!

A Barátnőmmel hamarosan lezárjuk a kapcsolatunkat. Ideiglenesen v. véglegesen kimondjuk,h. Ég Veled! Az Ő létezésének a biztos tudata ebben a rideg világban, +nyugtat, oltalmat nyújt számomra, melegséggel tölti el a testem/lelkem a szürke-dolgos hétköznapjaimban és szeretet nélküli életemben. Ő számomra a BiztosPont..A Remény,h. "lehet talán még, hisz a Hold ma oly kerek". Szeretem. Épp ezért fogom Őt elengedni.

Fájhat nekem, de nem engedem,h. Neki fájjon! Elengedem!..ha tovább húzom-halasztom a búcsúnkat, csak még jobban fáj majd..Mindkettőnknek.

A kérdésem tehát: Idővel kevésbé fog fájni?..én nem számítok, csak Neki ne fájjon..sokáig!

..ha Tiszta Szívből Szeretném, soha nem okoznék Neki fájdalmat! Mindennél jobban akarom,h. Ő Boldog legyen,h. V.ki majd Őszintén, Tiszta Szívből Szeresse Őt!



2014. nov. 24. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:

A seb begyógyul, de a heg megmarad.


Kitartás! Lesz még rosszabb is. ;)

2014. nov. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
Ettől a fennkölt stílustól kinyílik a bicska a zsebemben.
2014. nov. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ez ugye vicc????????? :D
2014. nov. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%

1es en meg a minden sarkon nyaladzo heteroktol. te hany meleget latsz minden sarkon egymas nyalaba belefulladni? :)


kerdezo, miert zarjatok le ha szeretitek egymast?

2014. nov. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen, idővel jobb lesz!

Én is azt hittem belehalok... De túl vagyok rajta. Már nem fáj..annyira!

Jobb lesz idővel.

Ne zárkózzatok be. Legyetek sokat társaságba. Ismerkedjetek!

Az én tanácsom, hogy hagyjatok egy kicsike kis rést még egymásnak, ahol láttok egymásról életjelet. Nincs annál borzalmasabb, mint semmit nem tudni a másikról.

Kitartás.

2014. nov. 26. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Bő egy éve hasonló történt velem is. Már nagyon régen volt az egész, de még mindig fáj egy kicsit, néha jobban, néha kevésbé intenzíven jut eszembe, gondolok rá.

Szerintem egy érzést nem lehet végleg kitörölni, de tényleg csak az idő segíthet a dolgokon.

Kitartást!

2014. nov. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Kedves kérdező, miért akarsz szakítani vele? Jobban bele gondolva,ha valakit igazán szeretsz, azt soha nem tudod elfelejteni.

Miért adod át? Ha tényleg szereted, nem mondasz le róla, nem? A szeretett önző dolog, sokszor hisszük azt,hogy romantikus lányregényesen lemondunk róla,hogy boldog legyen, de ez nem így megy! Sőt kicseszés az egész saját magaddal.

Nem gondolsz abba bele,hogy mi lesz a másikkal? Neki nem úgyan azt jelented?

De ha tényleg belemész abba,hogy szakítasz vele, akkor nagyon sokáig fájni fog. Idővel jobb lesz, talán nem fog annyira fájni... aztán megszépülnek az emlékek!

2014. nov. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!