Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők a párválasztásnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők a párválasztásnál hallgatnak inkább az ösztöneikre, mint az érzelmeikre?

Figyelt kérdés
Nagyon sok lány ismerősöm van, aki imád velem lenni, beszélgetünk, mindent megoszt velem, jól érzi magát velem, de sose jönne velem össze. Viszont ezek a nők sokszor sírnak, hogy milyen bunkók, buták, nem lehet velük beszélgetni se stb, de mégis inkább ezekkel vannak, mert ezek a pasik férfiasak, helyesek, határozottak stb, és ez a legfontosabb a nők számára
2014. nov. 24. 19:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Sajnos igen. Lád itteni kérdések "szeretem őt de mégse mer a szomszéd Bivalyos "Bunkó" Béni úh óh rá gondolok szexnél is"


A legjobb az lenne ha az agyukra hallgatnána akkor a bunkó béemwé gyurmák hamar elkocoghatnának melegnek.

2014. nov. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Mellékhelység ***** válasza:
A pontos kifejezés az ösztön által generált érzelmek.
2014. nov. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Hányadik ilyen kérdés ez?

...Egyszer össze kéne számolni.

2014. nov. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Így van, az ösztöneik alapján a legerősebb, leginkább biztonságot nyújtó férfit keresik, az említett paradox vágyak ugyan megvannak náluk, de csak vágyálmok képében az ideálisról. De figyeld meg, nem véletlenül van olyan sok szeretős eset. Egyiktől az érzelmeket megkapja, másiktól jó testiséget. Paradox, ne akard megérteni a nőket. Válassz olyat, akinél mersz és lehetsz is igazi férfi, aki nem nyom el, és akinek megadod minden téren azt, amit kell.
2014. nov. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

De, az érzelmekre hallgatnak. Meg az ösztönökre is.

Attól, hogy egy nő veled jól el tud beszélgetni, nem biztos, hogy beléd szeret. Több férfi ismerősöm van, akikkel jól el tudok beszélgetni, szép is lenne, ha mindbe beleszeretnék.

2014. nov. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

5-ös

Úgy látszik a lényeget nem érted meg :)

Nyilván nem elég, ezt aláírom, viszont fordítva viszont igaz, nem tud elbeszélgetni vele, butának tartja, unalmas vele stb, DE mégis beleszeret valamiért....

Tehát nem elég az egy nőnek, hogy jól elvan vele, jól el tud beszélgetni vele stb, de az elég hogy helyes, férfias stb..... azaz ösztönök a fontosabbak

2014. nov. 24. 19:24
 7/12 anonim ***** válasza:
Akkor viszont úgy lenne helytálló a kérdésed, hogy inkább hallgatnak az ösztönökre, mint a logikára.
2014. nov. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
7. Igen, lehet jobb lenne így a kérdésem, viszont sokszor ezek a lányok mondták is hogy tökre megszerettek, meg úgy eltudnák képzelni velem a kapcsolatot csak nem vagyok szemükbe férfi.
2014. nov. 24. 19:31
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor nem volt igaz, hogy annyira megszerettek. :( Maximum, mint egy havert. De az nem szerelem volt a részükről.
2014. nov. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
El tudnának veled képzelni egy kapcsolatot, mégse vagy a szemükben férfi. Akármilyen is a női logika, én ezt nem értem. Szerintem egy nő is olyannal tud elképzelni egy kapcsolatot, aki férfias, ha meg nem vagy férfi a szemükben, akkor mégis milyen kapcsolatot akartak? Mindegy, az ilyenekkel ne foglalkozz, ők maguk sem tudják, hogy mit akarnak, vagy szimplán hazudtak. Amúgy meg szerintem jelentős részüket szintén a nemi szervük irányítja, és egy ilyen "jópasi" hazudhat nekik bármit, ők készséggel elhiszik, miközben meg fennen hangoztatják, hogy nekik egy átlagos, odafigyelő, szerető társ kell. Ha a "macsóban" nincs meg az odafigyelés, törődés, az nem baj a számukra, ha egy "átlagos", de odafigyelő srácban esetleg kevesebb az önbizalom, akkor az már kapásból nem jó.
2014. nov. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!