Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek beteg a csaj?

Figyelt kérdés
Szakítottam a barátnőmmel, erre másnap mikor felébredtem írt egy üzenetet hogy töröljem le az összes közös képünket mert már boldog kapcsolatban van valaki mással, a cuccait amit tőlem kapott meg megtalálom egy kukában.. szerintetek félnem kell attól hogy egy távcsöves puskával figyel épp most engem?? mire számíthatok még??
2014. nov. 24. 19:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Kiborult és nem tudja elfogadni a szakítást. Ezek alapján jó, hogy szakítottál vele szóval örülj. :D
2014. nov. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%

Már kapcsolatban van. Ne foglalkozz vele, Ő sem teszi. Lehet, hogy eddig is volt szeretője aki miatt elhagyott.

Ne itt rinyálj!

2014. nov. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

csak be akarja bizonyítani, hogy neki nélküled is jó, sőt jobb és már túl is van rajtad (ez persze nem valószínű hogy igaz, csak ezt akarja elhitetni)

szóval nincs okod aggódni, ha eddig nem viselkedett őrülten, nincs veszély :D

2014. nov. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen bekattant, azért írja hogy boldog kapcsolatban van, hogy neked rossz legyen, utaljon rá, hogy te vagy kapcsolatra alkalmatlan.
2014. nov. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
45%
Bemesélték a nőknek ha dobják őket mint a rongyot akkor utána joguk van hőbörögni.
2014. nov. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:
100%

Persze,egyből attól is,hogy elrabol és egy pincében,egy gödör alján fog fogva tartani,arra kényszerítve,hogy pucéran babázz :D

Nem,egyszerűen csak sértve érzi magát.

2014. nov. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
az enyém is ugyan ezt csinálta.
2014. nov. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Tamás06 ***** válasza:
100%
FIGYELLEK!!
2014. nov. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
:)
2014. nov. 24. 19:44
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

# 5


Miért kellene bárkinek is így felfogni a szakítást, hogy "dobták, mint egy rongyot"? :D

Ezzel az erővel minden fiú, akivel szakítottam, úgy kellene, hogy felfogja, hogy arrébb lett dobva, mint egy jelentéktelen tárgy. Vagy csak a nőkre terjeszted ki a csodál felfogásodat? :)

2014. nov. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!