Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek neki Mikulásra?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni, hogy mit is vegyek a barátomnak mikulásra . Szeret focizni a barátaival meg szeret bulizni .Nagyon jó hanga van és mikor meghallom mindig megnyugtatóan hat. Hát... Eléggé komoly persze velem , de a heverjaival már egyáltalán nem . Szeretnék olyant adni ami rám emlékezteti őt , hogy a bentlakásában is ha ránéz én jussak róla eszébe. Nem szeretnék macit adni , mert az már egy picit ciki :\ És karkötőt már adtam neki . És egy képen még gondolkozok , hogy esetleg egy pici bekeretezett képecskét . Szerintetek mit adjak neki?

2014. nov. 24. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem virgácsot. ;)
2014. nov. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A kép jó! De ne valami giccses keretet vegyél, inkább egyszerűbbet, letisztultabbat és a fotóval tuningold fel a dolgot.
2014. nov. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
88%
Mikulásos f...melegítőt.
2014. nov. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!