Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más is utálja azt a szöveget,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is utálja azt a szöveget, hogy "dolgom van"?

Figyelt kérdés

Én próbálok bízni a páromba csak sok csalódás ért már és egyszerűen a falra mászok attól a szövegtől hogy "dolgom van", oké megértem hogy nem ér rá mindig ezzel nincs is gond, de én mindig megmondom neki hogy hova megyek neki miért esik ennyire nehezére? És azt sem kérem, hogy az egész napjáról számoljon be részletesen, de ha abban az időpontban amikor általában beszélgetni vagy találkozni szoktunk, elmegy valahova akkor csak megkérdezhetem hogy merre van. Vagy túlreagálom az egészet?

19/L


2014. nov. 25. 17:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor szoktam ilyet mondani ha már kib*szottul idegesít a kérdezősködés.
2014. nov. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én nem utálom, mivel előszeretettel használom.
2014. nov. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem érzi úgy, hogy rád tartozik mi dolga van. Nem jó jel. Mióta vagytok együtt? Mindig ilyen volt?
2014. nov. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem elég fura. Sose szoktunk ilyet mondani egymásnak, hogy dolgom van. Miért ne mondanánk el, hogy mi az konkrétan?

Szerintem csak az beszél így mellé, akinek van mit titkolnia.

Illetve ha le akar rázni valaki, de nem tud mit kitalálni, akkor is mondhatja, hogy dolgom van.

2014. nov. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem akkor szokott ilyet mondani a barátom,mikor már elege van belőlem!
2014. nov. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Túlreagálod.

A lányok mindig a lefárasztják a fiúkat, akik ezzel nem tudnak mit kezdeni, inkább elsunnyognak.

Ha normálisan válaszolna, akkor megint kérdeznél valamit igaz? És ez így menne reggeltől estig. Nem ez a kapcsolat lényege.

2014. nov. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Más is utálja azt, amikor véletlenül ráköszönsz egy lányra, ő meg letilt skype-ról? :DD
2014. nov. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Hát nekem mindig úgy szokta, hogy előre szól, hogy csak később jön mert még van egy kis dolga. Én meg nem szoktam faggatni, de teljesen természetesnek veszi, hogy nem beszél róla.

Én csak abban reménykedek, hogy annyira jelentéktelen dolgok, hogy nem is érdemes beszámolni róla, és ezért nem mondja meg.

2014. nov. 25. 17:25
 9/11 anonim ***** válasza:

Én utálom, de nem azért amiért te, én barátom tényleg akkor használja ha valóban elfoglalt és nem ér rá percekig csevegni velem telefonon. Többnyire a munkahelyén van így amikor felhívom, mert hívhatom bármikor, leginkább akkor szoktam neki telefonálni ha vagy le kell fújni a találkozót mert közbe jött valami, vagy ha esetleg valami más olyan adódik ami nem ér rá később, tehát én nem hívogatom őt óránként ahogyan ő se engem. Amikor végez felhív hogy mi a helyzet, ha aznap találkozunk nem számol be a napjáról telefonon mert azt megteheti személyesen is. De ha otthon van valami dolga vagy épp elviszi anyját vásárolni, vagy más ismerőséhez, barátjához megy segíteni akkor szokta ezt mondani többnyire ha épp elfoglalt és rövidre akarja zárni, de ő ezt a dolgom van szöveget mindig megindokolja. Ha beszélgetünk arról mikor legyen a tali és neki egy időpont nem jó akkor ő is ezzel jön többnyire hogy akkor "dolgom van" ami azt jelenti hogy vagy túlórázik, vagy más elfoglaltsága van éppen, de ezeket midig el is mondja nekem hogy mi, mert ő nem az a titkolózós fajta emberke szerencsére.


Persze volt olyan időszak amikor kikészített vele, ez még májusban volt mivel én még sulis vagyok, ő meg dolgozik és akkor valami nagy delegációt vártak a munkahelyre, külföldi vendégeket, és arra kellett hajtaniuk javarészt takarítás meg, rengeteg mindent kellett rendbe tenniük, gyakorlatilag akkor 10 felé szakadtak a kollégáival és kötelező túlórájuk is volt mivel takarító cégnél van a barátom javarészt takarítást csinálnak, gépeket takarítanak, meg gépekkel takarítanak fel különböző helyeket, persze ő ott műszaki karbantartóként van alkalmazva tehát magával a szereléssel meg a munka irányítással ő foglalkozik így 23 évesen, amolyan kis főnök, és a gyárba ahol vannak az ottani műszaki főnökök adják ki neki a munkát és sokszor rengeteg papírmunkája van, már külön irodája is van mert elektronikus úton is kell adminisztrálnia.


És akkor volt olyan időszak hogy reggel 6 tól a délután 2 órás befejezés helyett majdnem 5 ig volt bent, mert annyi melója volt, és sokszor utána az ő kis cégéhez is bement a központba vegyszerekért, meg elszámolni bizonyos dolgokkal mivel aszerint fizettek nekik, tehát akkor kicsit kiakasztott a dolgom van szövegével, de megértettem hogy valóban elfoglalt volt, mert mire hazaért ő már nagyon ki volt merülve, akkor mondta hogy inkább ne talizzunk meg én is tudjak készülni a vizsgáimra ami picit elszomorított de megértettem mert valóban fáradt volt, mivel volt olyan nap is akkor hogy veszélyes munka miatt csak később kezdhettek a gyárban de már reggel 6 kor bement a cég központjába felvenni a takarítógépeket meg papír munkázni is ment és délelőtt 10 kor kezdtek csak a gyárban ami este 10 ig eltartott nekik. Akkor hívott fel engem hogy vigyek be neki valami kaját, a portán tudtunk találkozni mert volt ott egy váróterem féle ahová bemehettem és ott picit kettesben tudtunk lenni és akkor láttam rajta hogy totál hulla volt. Akkor pénteken amikor csak délig voltak, és nekem is akkor ért véget a suli akkor átjött hozzám munka után rögtön pontosabban eljött értem a suliba és úgy mentünk hozzám ahol megkajáltunk és utána amikor filmet néztünk volna ő el is aludt a karjaimban. Ezt a részét megtudtam érteni nála pedig ilyenkor engem is kiakasztott mert én is tropán voltam lelkileg a vizsgáim miatt és szükségem volt rá, de neki nagyobb szüksége volt arra hogy kipihenje magát, akkor a hétvégén sehova nem mentünk el, mert ő nagyon ki volt merülve, de szerencsére ezen túl lendültünk.

2014. nov. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én megkérdezem mit fog csinálni ha nem mondja és nem kell sokat magyaráznia csak röviden,hogy tudjam.Fordírva is így van ő rögtön kèrdezi,mi dolgod van v mit csináltál:)
2014. nov. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!