Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A "Hol voltál? " "Mit csináltá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "Hol voltál? " "Mit csináltál? " és ehhez hasonló kérdések csak azok számára idegesítőek akiknek van mit titkolniuk?

Figyelt kérdés
A barátom nagyon keveset beszél, mindent harapófogóval kell kihúzni belőle, én viszont szeretném tudni, hogy mi van vele ezért gyakran megkérdezem ha beszélünk telón, hogy hol van meg mit csinál. Egyik barátnőm azt mondta hogy erről sürgősen szokjak le mert a fiúk az ilyenektől falra másznak. Ez tényleg ennyire halálos vétek? Én nem vallatni akarom, csak szerintem természetes hogy beszéljünk egymásnak róla hogy mi volt, én is mindig elmesélem a napomat. Szerintem, aki nem akar beszélni róla, hogy mi van vele annak van valami titkolni valója.
2014. nov. 25. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg idegesítő tud lenni néha.

De nem az eseti miatt, hanem ha állandóan. Ha el kell számolni az idejével mindenki pipa lesz egy idő után.

De egy sima érdeklődés olykor nem árt, főleg ha nem éltek együtt. Ha meg igen, még inkább, az egyik nem tud tervezni ha nem tudja hol a másik.

Én ha egy óránál többet kések előreláthatólag küldök egy sms-t, hogy sokat kések. Egy 1-4 órát jelent :D

2014. nov. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én szemszögemból írok: Egyszerűen unalmassá válik a kérdés, sablonos lesz és semmi kedvem nem lesz vele törődni, én mindent elmesélek annak akivel szoktam beszélgetni, és nagyon ritkán kell erre külön ráklérdezni, nem feltétlen jelenti egyébként hogy a barátod bármit is titkolna, csupán a hangulata nincsen meg hozzá, kicsit zárkózotabb jellemre vall a viselkedése inkább, próbáld meg máshogyan kiszedni belőle, meséld el a saját napod minden részletét amiről úgy gondolod megosztanád, és csak várj a válaszra, ha nem csak egy sima oké vagy smiley lesz benne akkor törődik azzal, hogy mit írtál, de lehet hogy ő is lefogja írni azt ami vele történt. 18/F ként mondom.
2014. nov. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs titkolnivalóm, egyszerűen csak idegesít a folyamatos "hol vagy, mit csinálsz?" kérdezgetés. Nem zavar, ha a lány el akarja mesélni, hogy milyen napja volt, mi minden történt vele, de én nem szeretem+mindig olyan elszámoltatás érzete van számomra a dolognak.
2014. nov. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem, ha elakarom mondani elmondom, ha megkérdezed akkor sem.
2014. nov. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül van titkolnivalója. Lehet, csak nem tartja fontosnak. Egyébként tényleg idegesítő tud lenni az örökös faggatózás, az ember úgy érzi, minden lépéséről számot kell adnia.
2014. nov. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 PearlDiver ***** válasza:

Ha mindig szeretettel kérdezed és figyelsz rá hogy mi foglalkoztatja, valamint ügyesen változatosan kérdezel, akkor szerintem sokkal jobban elviselhető. És talán nem muszáj minden nap :-)

Viszont ha a barátod értelmes ember, akkor mindezt el is mondhatod neki, kikérve a véleményét, és megegyezhettek valamiben.

Engem akkor tud kicsit zavarni a barátnőm a telefonhívásaival, amikor épp dolgom van (ezt ő is tudja), és érzem hogy igazából azért hív mert nem tud mit kezdeni magával. Ettől persze ugyanúgy szeretem, csak max megkérem hogy majd inkább este dumáljuk ezt meg.

24F

2014. nov. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!