Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 27 éves nő,20 éves férfi....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 éves nő,20 éves férfi. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Egyik szereplő sem én lennék. A 20 éves fiú az unokatestvérem a 27 éves nő pedig az, akibe szerelmes (és fordítva.) Nagyon jóban vagyunk, elmondunk egymásnak mindent, hiszen kiskorunk óta sokat voltunk együtt és közeli rokonok is vagyunk. Tegnap mondta el nekem ezt a sztorit és kicsit meglepődtem.Még nagyon régről ismerte a lányt, mikor kisebb volt mert egy faluban laktak és akkor is jóban voltak de a lány már akkor is túl idős volt hozzá és volt barátja, nem mellesleg korrepetálta egy tantárgyból. Aztán a lány elköltözött a barátjához de hosszú évek után szakítottak és pár hete találkoztak újra az unokatestvéremmel itt a lakhelyünkön egy rendezvényen és azonnal fellobbant köztük a láng. Elkezdtek újra beszélgetni,felelevenítették a régi emlékeket, randiztak (persze csak titokban). És most nem tudja, hogy mit csináljon, mivel mindketten nagyon félnek az emberek és a szülők lesújtó véleményétől. Mert ugyebár mit szólnának hogy a lány 7 évvel idősebb a fiúnál. De meghallgattam az egész sztorit és ismerem azt a lányt is mert bemutatott neki és nagyon látszik rajtuk hogy teljesen odavannak egymásért és megtalálták az Igazit, csak félnek az emberek gonoszkodásaitól, pletykáktól és konvencióktól. Senki nem tud a családban erről, csak nekem mesélte el.


Valaki vagy valaki ismerőse/barátja/rokona volt már hasonló helyzetben? Ti mit tennétek? Nagyon szeretnék nekik segíteni, hogy elfogadják őket nekem szinte olyan mintha az öcsém lenne.

Kérlek segítsetek!


2014. nov. 25. 18:43
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja,elnézést. Én 19/L.
2014. nov. 25. 18:51
 2/2 PearlDiver ***** válasza:

Egy jóbarátom járt egy nála 7 évvel idősebb nővel, asszem 18-25 idején jöttek össze. Majdnem hat évig tartott, a családjaik tök jól kezelték. Nem azért lett vége mert bárki megszólta volna őket.

Az unokatesódéknak azt javaslom, hogy egy ideig esetleg tartsák titokban, amíg ők is kissé megszokják egymást, aztán viszont nyugodtan tárják a család elé. Ha elég kitartóak, mindenki napirendre fog térni felette. Ebben persze segít, ha a rokonok-családtagok látják hogy milyen jó fejek és milyen éretten szeretik egymást. Csak idő kérdése szerintem.

Szóval hajrá, szurkolok! :-)

2014. nov. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!