Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért jók a vékony csajok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért jók a vékony csajok az ágyban?

Figyelt kérdés
2014. nov. 25. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:
na bnézük meg forditva azaz a nem vékony nő jo az ágyban?
2014. nov. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%

Mert nem hányjuk el magunkat a zsírlepedőitől. Amúgy pedig a zömökebb lányok is nagyon jó (sőt, talán jobbak is), ha nem a hájtól vastagabbak, hanem az izomtól, ahogy a képen látható hölgy is.


[link]

2014. nov. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
2-ik. Azért az nagyon kevés lánynál jellemző. Ahhoz genetika kell, meg jó kajálás és edzés. Szóval ha valakinek ez az ideálja az nehezen talál magának lányt.
2014. nov. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%

Én azért szeretem, mert jól meg lehet fogni őket. Hátsó póznál pl jól meg lehet fogni csipőnél és piszkosul jól meg lehet dugni.


Meg amúgyis egy vékony csaj szép. Kész. Ennyi.

2014. nov. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
vékony-átlagos lányok közül válogatok, ennyi az egész külső igény, meg hogy szép feneke legyen. (nem kell hogy feszes vagy izmos, csak legyen).
2014. nov. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem azért szeretnek, mert könnyű vagyok, lehet "pakolgatni" a magam 46 kilójával. Illetve van pici kerek mellem és fenekem is. A barátom imádja a csípőcsontom, mert kiáll, szerinte ez szexi, más szerint undorító, ízlések és pofonok. Az eddigi partnereim mind elmondták, hogy imádják, hogy ilyen vékony vagyok, és ez nagyon beindítja őket. De hogy a testalkatunk miatt jobbak lennénk az ágyban, azt nem hiszem. Ez nem ezen múlik.
2014. nov. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!