Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom mostanában nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom mostanában nem akar sokat szexelni, helyette csak összebújni. Mit jelet ez? Kicsit több mint egy éve vagyunk együtt. Ő 25 én 22

Figyelt kérdés

2014. nov. 25. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Sokat melózik? Milyen a kapcsolat érzelmi energiája? Milyen a vágy benne szerinted? Rádindul? És te rá? Lehet, hogy csak fáradt, terhelt mostanság.
2014. nov. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mostanában nagyon sokat dolgozik. Hétvégén találkozunk 3 napig. Eddig szinte minden nap csináltuk, de most pénteken letepert, utána meg semmi, csak lustul.
2014. nov. 25. 20:01
 3/4 anonim ***** válasza:
33%

Reggelente jobb szerintem, akkor friss és én nőként is jobban kívánom reggel. Pasiknak meg úgyis merevedésük van mikor felébrednek szóval?! :)


19/l

2014. nov. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
39%
Dolgoztál már folyamatosan egész héten probáld ki kiváncsi vagyok mennyi energiád marad?. Főleg ahogy dugtok mint egy darab fa fekszetek és ránkhagytok minden munkát aztán még panaszkodtok is.
2014. nov. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!