Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami tapasztalat?

Figyelt kérdés
sziasztok 17 éves vagyok a barátom pedig 21 két évig voltunk együtt .A kapcsolatunk úgy kezdődött hogy ő is és én is hanyagoltuk a barátainkat és minden percet együtt töltöttünk..Az a lényeg hogy az utóbbi hónapokban nagyon depressziósnak éreztem magam és teljesen egyedül vagyok..úgy érzem semmim és senkim nincs..teljesen tönkretett ez a kapcsolat mert sokat veszekedtünk ..és úgy érzem hogy a páromra egyártalán nem számíthatok ..Mindig egyedül hagy az ilyen helyzetekbe..Teljesen azt érzem hogy nincs miért és kiért élnem..és ma szakított velem..Szerintetek az ilyen helyzetbe mi a legjobb? Teljesen magam alatt vagyok ..
2014. nov. 26. 00:09
 1/4 anonim ***** válasza:

-Mosolyogni

-Felkeresni a régi barátokat

-szerezni új barátokat

-menj el egy fodrászhoz, vagy vegyél ruhát magadnak, vagyis kényeztesd magad.

- nyitott lenni egy esetleges új kapcsolatra.


Tapasztalatból mondom:

Szakítást csak egy új szerelem tudja elfeledtetni.

Tessék élni.:)

2014. nov. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Első válaszadó nagyon jó tanácsokat adott! Csak kiegészíteni és ismételni tudom! Első napokban még nyugodtan sírd ki magad, engedd, hogy szomorú legyél, emiatt ne feszengj, ne erőltesd a jókedvet!

Jótanács, hogy az exedet eszedbe ne jusson keresgetni semmilyen ürüggyel, ha valamit még el kell rendezni, azt röviden, tömören. Kölcsönadott tárgyak pl, stb. Úgy érzem, még benned van a Folytatás reménye, pedig ebben a helyzetben el kell őt engedni. Ha van még közös utatok, vissza fog találni hozzád! Ha nincs, akkor meg el kell kezdeni itt és most Élni Nélküle!

Nehéznek tűnhet, de hidd el, napról napra könnyebb lesz!

Nyiss a világ felém Fogadd meg az első válaszadó tanácsait!

És tanulhatsz is ebből a kapcsolatból, pl. miket ronthattál el anno, min javíthatnál stb. (barátokkal való kapcsolat ápolása közben pl)

2014. nov. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Úgy gondolom ez egy jó lecke volt neked amin a legtöbb ember amúgy át is esik. A kapcsolat kedvéért nem szabad felrúgni a szociális kötelékeket teljesen. Más, hogy ritkulnak a haveri összejövetelek, de teljesen bezárkózni nem szabad. Az élet nem csak a kapcsolatról szól, az egy fontos eleme, de azon kívül vannak szülők, rokonok, haverok, munka, iskola, hobbi, szórakozás, pihenés stb. stb.

Ha az ember nem csak kapcsolati életet él, akkor egy kapcsolat sem hagy maga után ekkora ürességet.

2014. nov. 26. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Boldogtalanná tett ez a kapcsolat, most vége, ráadásul nem neked kellett szakítanod (Az még nehezebb). Ennek örülj inkább, hogy végre tovább léphetsz.
2014. nov. 26. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!