Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet ebből újra egy jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből újra egy jó kapcsolatot kihozni szerintetek?

Figyelt kérdés
Barátommal viszonylag elég gyorsan jöttünk össze, miután szakítottak az exével rá kb 1 hónapra.. (mi már régebb óta ismerjük egymást,de előtte nem volt semmi csak barátság) Szeretjük egymást ,de még nem tudott kialakulni az a komoly kapcsolat,amire vágyik mindkettőnk.Ő azt mondta szünetet kér,és én egyet is értettem vele, mondtam hogy próbáljuk meg, nem szakítottunk véglegesen,de szünetet tartunk.Ez 3 hete volt körülbelül,azóta is ugyanúgy beszélünk persze nem olyan rendszeresen,de találkozgatunk, megbeszéltük,hogy elölről kezdjük az egészet és nem sietjük el annyira mint az elején. Szerintetek lehet ennek jó vége, újra fellángolhat az a szerelem ami az elején volt, mit csináljak hogy így legyen? 17/L
2014. nov. 26. 22:18
 1/4 Mellékhelység ***** válasza:
Természetesen lehetséges de a helyedben nem próbálnám meg.
2014. nov. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha 10 évvel idősebb lennél, mondanám, hogy próbáljátok újra, de 17 évesen még semmit nem láttál, uh ami nem megy ne erőltessétek.
2014. nov. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ujdonsag szukseges szerintem. Ha a regi enedet mutatod be neki az ugy mehezebb. Gondolj bele neked is jobb ha o is picit megvaltozik s ezaltal erdekesebb lesz a kapsolat. Sok sikert)
2014. nov. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet : ) Van az az eset, mikor két ember alapból nem illik össze, olyankor felesleges szünetekkel bajlódni, előbb-utóbb szakítás lesz. De amikor csak az időzítés/élethelyzet túl kaotikus egy jó kapcsolathoz, később érdemes megpróbálni.
2014. nov. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!