Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tehetném féltékennyé a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tehetném féltékennyé a barátomat, aki nem féltékeny típus?

Figyelt kérdés
Elegem van hogy nem foglalkozik velem, egy biztos pont vagyok az életében, együtt lakunk, de kb úgy kezel mint egy háziállatot, semmiképp nem úgy mint egy igazi nőt. Szeretem őt, ő is engem, de ebből már elegem van. Talán ha féltékeny lenne... akkor lehet eszébe jutna hogy elveszíthet és változna valami. De mit tegyek?
2014. nov. 26. 22:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%

"kb úgy kezel mint egy háziállatot"


mi zavar, kedves?

az, hogy nem becsül meg SZERINTED?

vagy, hogy nem féltékenykedik?

tudod, mit, próbáld ki, tedd féltékennyé, és remélem ott is hagy. Utolsó kis ... vagy.

2014. nov. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%

Tudod, a nyugis emberek nem szeretik a pcsákat maguk körül.

Ha az vagy, távozz egy pénzes stricihez.

2014. nov. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Velem.


22/F

2014. nov. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy akarnád féltékennyé tenni de aki nem féltékeny típus az az ilyen-olyan akciók hatására inkább kidobna minthogy jeleneteket rendezzen. Egyszerűbb lenne eljátszani hogy gondolkozol a szakításon aztán vagy kellesz neki és változtat... vagy nem
2014. nov. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"Egyszerűbb lenne eljátszani hogy gondolkozol a szakításon aztán vagy kellesz neki... "


Tényleg egyszerűbb a csajoknak színészkedni, mint leülni beszélgetni??

Ezt a kort éljük? Boldog vagyok, hogy a barátnőm nem hasonszőrű....

2014. nov. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%

Kedves Kérdező!


Ne féltékennyé tedd a párodat, hanem próbálj kedveskedni neki.


Nagyon sok nő gondolkodik így, ahogy te. Ha nem kaptok meg valamit, akkor a pasit hibáztatjátok. Mintha az lenne az elvárás, hogy mindent a pasinak kell megtenni egy kapcsolatban. Egy férfi képes sokáig udvarolni egy nőnek és hosszabb ideig adni, mint kapni. Egy idő után azért lankadni fog a lelkesedése. Nincs kimondva, de talán a férfi is várná azokat a dolgokat, vagy legalább egy részét, hogy a párjától is kapjon valamennyi törődést, amit előbb ő nyújtott neki.


Azt javasolnám minden nőnek, aki elhanyagolva érzi magát a párja mellett, hogy először próbáljanak meg a párjuknak adni valamit, hagyjanak egy kis időt és utána várják el ugyanazt.


Én nagyon egyoldalúnak látom manapság a kapcsolatokat. A férfi megtesz a nőért egy darabig sokmindent, majd persze lankad a lelkesedése. Ezután a nő egy darabig csak tűr (de nem viszonoz), majd amikor már hiányzik számára az amit a kapcsolat elején kapott, akkor keres egy másik pasit vagy csak szakít

2014. nov. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mit tegyél? Mondjuk az őszinteségre alapozd a kapcsolatot, és ne átverésre.

Tudod, érett férfiaknak ez ám nem jön be.

Nekem is volt egy ilyen barátnőm, aki előbb hazudott (mert a "féltékennyé tevés így vagy úgy, de hazugság), mint hogy elmondta volna a problémáját. Rövid távon megszabadultam tőle, mert nekem olyan kapcsolat nem kell, ahol a másik fél nem őszinte.

Az őszinteség meg szerintem alapvető, ha valakit szeretünk. Ha tényleg szeretjük, nem verjük át.

2014. nov. 27. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
csald meg.....:\
2014. nov. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

De az a gond, hogy hiába mondok bármit, mert nem old meg semmit a beszélgetés. Ő nem érti mi a fene bajom van. Szerinte normális a kapcsolatunk... de nem az egyáltalán, semmilyen téren.

Nő vagyok és ő ezt nem veszi észre. Neki inkább egy cuksimuksi cicuska vagyok, akinek simizheti a buksiját és puszilgathatja, ölelgetheti. Hűde romantikus... ja nem.

2014. nov. 27. 14:51
 10/11 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Én is ilyen helyzetben vagyok. Próbáltam kedveskedni, ami ideig-óráig jó is volt... De megint ugyanolyan rossz, készpénznek vesz. Folyton én kezdeményezem a 'beszéljük meg a problémáinkat' témájú beszélgetéseket.

Mások társaságában jobban érzi magát,mint velem, úgy érzem. Pedig mondom neki, hogy változtatok, csak mondja el, mi a baj...Semmi...


Úgyhogy én is kicsit játszani fogom az elérhetetlent...

2014. nov. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!