Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért állítja a legtöbb fiú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért állítja a legtöbb fiú, hogy visszahúzódó lányok kellenek nekik?

Figyelt kérdés

Ha élőben meglátnának egy visszahúzódó lányt lehet mondanák neki hogy milyen csúnya, meg milyen gáz. Nem egyszer láttam már hogy kevésbé népszerű és kevésbé szép lányokat szóltak meg olyan fiúk, akiknek egyáltalán nem kéne... Ha meg egy jobb csaj elutasítja őket akkor meg sír a szájuk h "jaj hol lehet normális lányokat találni"... tisztelet a kivételnek

17/l


2014. nov. 26. 23:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A visszahúzódó és a csúnya nem ugyanaz te igen okos... Pont attól szimpatikus,hogy szép,kedves,aranyos, mégsincs elszállva magától mint ti!!!!!!!!
2014. nov. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
hát hallod én egyáltalán nem vagyok elszállva magamtól... amúgy meg a legtöbb visszahúzódó lány nem szép. persze van kivétel. egyébként énis nagyon sokáig az voltam csak rájöttem hogy az sehova se vezet a mai világban.
2014. nov. 26. 23:03
 3/13 anonim ***** válasza:

Tudod az ilyen mindenki által kedvelt jár a szája tipusúak el vannak maguktól szállva emiatt nehezebb is megkörnyékezni őket. Viszont vannak rendes, visszahúzódóbb szép lányok, akik még nem vették észre h elszállhatnának... vagy észrevették csak nem teszik...


Ugye könnyebb elszállni saját magadtól mint csöndben maradni (ha ismered a saját korlátaidat)? Melyik a ritkább? Melyik az értékesebb?


Persze olyanok is vannak akik ugy nagyképűek h valójában nincs mire, azok undorítóak és vannak akiknek nincs mire és nincsenek is elszállva, azok az átlag kategória (belőlük van a legtöbb).

2014. nov. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Sose értettem miert gondoljak azt a csendes emberek hogy ők automatikusan ertekesebbek mint a népszerűek..


Én próbalkoztam csendes lanyoknal de egy kapcsolathoz ketten kellünk. Az ilyen lanyokat meg 0-24 szórakoztatni kell mert ők meg nem szólalnának.


19/F

2014. nov. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Kedves kerdozo, valamennyiben tenyleg igazad van. Egy normalis fiu sose mondja ki hogy miett nincs redes lany, megha ugy gondolja akkor sem 18/f
2014. nov. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én a depis lányokat szeretem, vagy az önbizalomhiányosakat, de vagy csak önbizalomnövelésre használnak, vagy pedig elküldenek a fenébe, úgy, hogy nem is foglalkoznak velem.


21/f

2014. nov. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
én meg például pont a sikeres, talpraesett, magabiztos lányokat szeretem, akik igenis a legtöbbet hozzák ki magukból, 110%-ot adnak mindenbe, tudják mit akarnak és elérik, nem kell itt minden férfit beskatulyázni, kinek a pap, kinek a paplan.
2014. nov. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én speciel azokat szeretem, akikből ki lehet hozni a vadmacskát. Szeretem, ha valaki nem hallatja nagyon a hangját, kicsit csendesebb, de ha kell akkor b. asszon az asztalra és igenis legyen benne magabiztosság, bizonyos értelemben erő is, mert enélkül unalmas lenne az egész.
2014. nov. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt csak azért mondják, mert ők maguk se mernek megszólalni, és abban bíznak, hogy egy visszahúzódó lánynak ez majd nem tűnik fel. Az meg tényleg a korlátoltság netovábbja, amikor kitalálják, hogy a visszahúzódó lányok értékesebbek. A kettőnek semmi köze egymáshoz, csak tipikusan szintén visszahúzódóbbak mondják, mert ebben burkoltan az is benne van, hogy ők maguk is értékesek. Olyan, mint amikor a szegény magyarázza, hogy de ők boldogok, mert szegények. Frászt. A kettőnek semmi köze egymáshoz.
2014. nov. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
látom vannak azért akik egyetérenek velem :D
2014. nov. 27. 21:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!