Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vegyek a barátnőm 20....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a barátnőm 20. szülinapjára?

Figyelt kérdés
majdnem 2 éves a kapcsolat, olyan 5-6 ezer forintig kéne valami ezeken kívül: parfüm, pénztárca, bögre, sapka sál kesztyű, plüss, párna, hajszárító. köszönöm a válaszokat.
2014. nov. 27. 00:46
 1/8 anonim ***** válasza:
de ezeken kívül már minek?
2014. nov. 27. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Vidd el vacsorázni, meg vegyél neki egy olcsóbb ezüst fülbevalót/karkötőt. Hirtelen ezt tudom mondani.
2014. nov. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vibrátort
2014. nov. 27. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

én is valami ékszeren gondolkoztam.

jöhetnek még ötletek

2014. nov. 27. 00:51
 5/8 anonim ***** válasza:

Ruha,csizma,melltartó,könyv......stb.


Esetleg valamit ami a hobbijával kapcsolatos.

2014. nov. 27. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Torta
2014. nov. 27. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ha komoly kapcsolat akkor akár valami emlék gyűjteményt, képeket vagy ami rólatok szól!
2014. nov. 27. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem add meg a módját az ajándékozásnak.Ne egy pár ezer forintos szarral lepd meg.Rendelj neki egy ilyet:)

[link]

2014. nov. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!