Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Manapság tényleg nem lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság tényleg nem lehet találni olyan lányt aki szeresse ha cirogatják, babusgatják puszilgatják, ölelgetik?

Figyelt kérdés
Én egy kapcsolatot így képzelek el, ezek nélkül szerintem értelmetlen...viszont a barátnőm ezeket únja.
2014. nov. 27. 01:02
 1/10 anonim ***** válasza:
És mit szeretne ezek helyett?
2014. nov. 27. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát olyan távolságtartó kapcsolatot, napi pár puszi, meg pár szeretlek és semmi más. Jól meg van minden nélkül. Ez milyen szerintetek?
2014. nov. 27. 01:08
 3/10 anonim ***** válasza:
Ezek valóban fontosak, de egy idő után már sok lesz!
2014. nov. 27. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én pl. szeretem ezeket, szóval ezek szerint lehet. Persze ha 10 percenként állsz le cirógatni, ölelgetni stb. őt akkor el tudom képzelni, hogy tényleg unalmas már neki a dolog.
2014. nov. 27. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én szeretem,örülnék neki.:)
2014. nov. 27. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem 10 percenként. Nem vagyunk sokat együtt amúgy és én szerettem volna bar azt a kis időt úgy eltölteni hogy egymáson lógunk...de ezek szerint ő másképp gondolja. Eleinte amúgy még neki is tetszett...de miért kéne leszokni róla?? Tök egyhangúvá válik a kapcsolat
2014. nov. 27. 01:15
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet. Én megtaláltam :)
2014. nov. 27. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én régen szerettem. Mostmár idegesít. Lehet, ha szerelmes lennék, vágynék rá, de rég nincs olyan, akitől jól esne.
2014. nov. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
De, lehet. Mi például már kb kényszeresen folyton egymáshoz érünk, pedig sokat vagyunk együtt. Nem mondom, hogy enélkül értelmetlen lenne a kapcsolat, de sokat dob rajta. Biztos nincs más probléma a kapcsolatotokkal?
2014. nov. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Utolsó kommentelő: Nem tudom, lehet hogy van. Hogy lehetne kideríteni?
2014. nov. 27. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!