Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Számotokra mi visszatasz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Számotokra mi visszataszító, és mi vonzó egy lányban?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy mindenkinek más, ezért örülnék, ha minél többen válaszolnátok, minél hosszabban.

Ilyenekre gondolok, hogy visszataszító, ha sárgák a fogai, és ha buta, és mondjuk vonzó az ápolt haj és ha ért valamihez.


Mindenféle válasz jöhet, külső, belső, és hogy pl. mihez ért (tudom, hogy ez inkább belső, de azért most vegyük külön.)


Kort írjatok utána, légyszi :)


2014. nov. 27. 15:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Visszataszító, ha bajszos, ha sokat iszik, cigizik, nem tudja az illemet, kinevet másokat akármi miatt stb. A vonzó meg kb. az előbb felsoroltak ellentéte. Szeretem, ha egy lánnyal bármiről el lehet beszélgetni, és tisztelettudó mindenkivel.
2014. nov. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Vonzó ha perverz
2014. nov. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%

Hát a visszataszítóságról tudok nyilatkozni inkább, mert a vonzalom nagyon könnyen kialakulhat, sőt talán még a mostani felsorolásban szereplő pár tulajdonságon is felül tudnék emelkedni, ha megfog a személyisége.

Amit sosem gondoltam taszítónak: a veleszületett jellegek, magasság, testalkat, súly egy bizonyos határon belül, akár szabálytalan fogsor. Ezekről az ember nem tehet, így nem is hátráltató.

Ami hátráltató azok a mesterséges elcsúfítások: tetoválás (annyira undorító és szánalmas szerintem hogy egyes emberek hirdetőtáblának használják saját testük), piercing (nem a fülbevalóra gondolok, az még belefér, de ha már annyi cucc lóg a bőrén, hogy a rövidlátó bácsika a karácsonyfa helyett ő alá teszi az ajándékot, az már gáz. Vagy lehet ez a cél? :O ) túl erős smink (a szoliddal lehet kompromisszumot kötni, de inkább ne legyen semmi)

2014. nov. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Külsőleg: Vonzó, ha ápolt, igényes, van stílusa, szép mosolya van, maximum egy kevés smink. Visszataszító, ha igénytelen, nagy műkörmei vannak, ha már arc van a sminken és nem smink az arcon, agyonszolizott bőr.


Belsőleg: Vonzó, ha őszinte, kedves, van humora, alapjában véve laza, de megvan benne a komolyság, ha a helyzet megkívánja, vannak céljai, van valami azonos érdeklődési körünk, intelligens, határozott, igényli a törődést.

Taszít, ha buta mint a tök, ha nincs semmi célja, túl komoly, hisztis, egy kis csipkelődésen is megsértődik, túl akaratos, ha mindent elfolyt magába.

Kb. ennyi lenne :D

20/f

2014. nov. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Külsőleg vonzó a haj, a szem és az arc, belsőleg pedig az tetszik, ha művelt, okos, érzelmileg is intelligens, empatikus, mer beszélni mindenről, mindenkit el tud fogadni olyannak, amilyen és céltudatos.

Viszont visszataszító tud lenni, ha cigizik, piál, tudatmódosító szereket használ, szeret részeg lenni és a fent említettek ellentétes tulajdonságai mindig jelen vannak. 18/f

2014. nov. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Külső

Visszataszító: ha szőrös, bajuszos, nem tisztálkodik

Vonzó: ez nagyon sok minden lehet (jó alak, szép arc, szép, hosszú, ápolt haj stb)


Belső:

Visszataszító: beképzeltség, önteltség

Vonzó: vidám, pörgős, jó beszélgetőpartner

2014. nov. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
20 vagyok, bocs.
2014. nov. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok felszínes, hogy a sárga fogai, vagy épp az ápolatlan haja miatt ítéljek meg valakit. Nem biztos, hogy azért sárgák a fogai, vagy azért ápolatlan a haja, mert nem törődik önmagával, csak lehet épp valami betegség okozza nála ezeket a tüneteket.


Nekem a külsőt illetően egyáltalán nincsenek nagy igényeim, csupán annyi, hogy ne legyen nagyobb darab nálam. Ha úgy van, feltudjam kapni erőlködés nélkül. Hogy milyen a haj, szemszíne, az rohadtul nem érdekel, mert a lényeg nem ezekben vannak.

A benső viszont annál fontosabb. Számomra fontos, hogy valamennyire hasonlítsunk egymásra. Érdeklődési köreink legyenek közösek valamilyen szinten. Legyen nyitott az új dolgok befogadására, és ne a pénz hajkurászása legyen az életcélja, hanem a családalapítás.

2014. nov. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Kezdjük a külsővel: Én egy lányon azt szeretem, ha hosszú haja van, mindegy hogy milyen színű, bár a szőkéért kevésbé rajongok. Az arca legyen mosolygós, de legfőképpen természetes, nem kelljen smink ahhoz hogy tetszen nekem.

Lehetőleg legyen nálam alacsonyabb (185cm) , nem baj ha van rajta egy kevés felesleg, ha formás és arányos az alakja, de amikor átölelem ne is a csontjait érezzem.


Belsőre pedig, ne legyen buta, könnyűvérű érezzem azt, hogy meg kell érte harcolnom, hogy meg kelljen tartanom őt mindenáron, tudjon szeretni és fogadjon el úgy ahogy vagyok, mert én csak önszántamból változok. Legyen közös véleményünk, tudja a céljait, legyen talpra esett egy kicsit, és ne féljen néha napján hülyéskedni.

Lehetőleg viszont ne cigizzen :)

2014. nov. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#9-es vagyok 18/F
2014. nov. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!