Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lesz így barátom?

Figyelt kérdés
Mindenki csak általánosít,mert sok olyan lány van aki megjátssza magát,és a fiúk az alapján itélnek meg minden lányt.Amíg pl én tényleg csöndes vagyok,és valószínűleg depressziós engem is leminősítenek a megjátszós lányok miatt.
2014. nov. 27. 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Valahol önellentmondás, mert te meg minden fiút/férfit veszel egy kalap alá, szerinted mindannyian általánosítunk.

Nem minden férfi csalódott már annyit, hogy a szemében minden nő álnok legyen, vannak köztünk kivételek. 26/F, hozzád idős.

2014. nov. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2014. nov. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha veled 5 fiú szemet akkor feltetlen optimizmussal fogadod a hatodikat is? Nem hinnem.
2014. nov. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
És 15 éves vagy
2014. nov. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azért irtam hogy minden fiú általánosít,mert az én korosztályomban csak azt veszik észre aki kirakja mindenét és nagyszájú.Nem vagyok 15,elmúltam annyi
2014. nov. 27. 16:12
 6/7 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva nem nagyon érdekelnek, a nagyszájú libák, bár én órákig tudok hallgatni szinte bárkit, de nem érdekel amit mond ergo egy kapcsolatnak sem látnám értelmét. Ami pedig kirakatban van miért ne nézzem meg, megnézem, de nem kezdek vele, mert én olyat keresek, aki csak az enyém lesz, akivel tudatni tudom hogy fontos számomra, aki megért, kifejezetten a csendesebb társaságokat keresem, akikkel inkább leugrok biliárdozni mint egyet inni.


A megjátszást pedig csak személyesen tudom megállapítani egy emberről, de ameddig nem nyeri el a bizalmamat addig nincs miről beszélni.

2014. nov. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Minden fiú általanosít" - Ez is egy általanosítas.


"Csak azt veszik eszre aki nagyszaju stb"- Ha nincsenek ertekes,figyelemfelkelto belso tulajdonsagaid az nem a fiuk hibaja

2014. nov. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!