Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyan mintha már most kiégett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan mintha már most kiégett volna bennem ez a kapcsolat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Pár hete összejöttem egy fiúval. Mielőtt összejöttünk hónapokig találkozhattunk, beszélgettünk, hülyéskedtünk, tökéletes volt minden. Nagyon figyelmes, törödik velem, ami hihetetlenül jól esik, mégis ahogy összejöttünk rá 2héttel elbizonytalanodtam. Tudom hogy pontosan ez a törődés kell nekem de mégse érzem azt a pluszt mint kapcsolat előtt.
2014. nov. 27. 16:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez azért van, mert még fiatal vagy. :) Általában addig izgalmas valami, amíg nem a tiéd, miután megszerezted, utána unalmassá válik. Ahogy telik az idő, úgy fogsz majd egyre jobban ragaszkodni az emberekhez, ez egy természetes folyamat. Nyugodtan csinálj mindent úgy, ahogyan eddig is. Ha valami már nem működik, lépj tovább. :)
2014. nov. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!