Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van-e köztetek olyan, aki élt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van-e köztetek olyan, aki élt (él) hosszabb ideig olyan házasságban, amelyben nagyon rosszul érezte magát, de valamilyen ok miatt nem mert kilépni belőle, és a kívülállók előtt a tökéletes párt játszotta el? Ha igen, mi volt az oka ennek?

Figyelt kérdés

A kérdést azért tettem fel, mert kíváncsi vagyok arra, hogy hozzám hasonló helyzetben voltak-e mások is. Sok évvel ezelőtt egy fiatalon és elhamarkodottan kötött házasságban éltem, amelyben a kezdetektől nem éreztem jól magam, mégsem mertem kilépni belőle öt évig. Az esetemben az ok az volt, hogy olyan környezetben nőttem fel, ahol nem láttam rossz házasságot, bár persze tudtam arról, hogy sokan válnak el mostanában, de mégsem hittem el, hogy velem is megtörténhet ez. És bár furcsa, de nem akartam a szüleimnek sem csalódást okozni. Nagyon hosszas vívódás és erőgyűjtés kellett a befejezéshez. Szerencsére nem született gyermek, így minden szálat fel tudtunk számolni, és aztán később megismerkedtem a jelenlegi férjemmel - és ebben a házasságban már a kezdetektől nagyon jól érzem magam, remélhetőleg ez így is marad.


Bocsánat a hosszabb bevezetésért, csak azért írtam le, mert hátha ezen keresztül meg tudok néhány embert szólítani, aki a saját életére ismer, és ír erről.



2014. nov. 27. 16:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Én 34 éves nő vagyok és a férjem fenyegetett ha elválok tőle akkor megölet és megerőszakol a haverjaival, és megver, de ezek csak fenyetések voltak ;)

Egyszer ok ő megpróbàlt megerőszakolni, de nem ment neki mert erősebb voltam nála és tökön rugtam a köcsög golyóit;))

2014. nov. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
IGen , en vagyok az . Valtoztatni akarok de az erzelmeimet nem konnyu befolyasolni
2014. dec. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!