Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudnátok segíteni? Egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok segíteni? Egy lány tetszik az osztályban és most teljesen tehetetlen vagyok! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nyári szünetben kezdődött az egész. Már 4 éve voltunk barátok de aztán beleszerettem, és rá egy hónapra elmondtam neki, hogy mit érzek. Azt mondta nem szeretne összejönni az egyik legjobb barátjával de azt mondta cuki vagyok. A barátnői mindig mondják nekem, hogy össze illenénk, meg hogy beszéljek vele. De hiába... :( Tudtok segíteni?
2014. nov. 27. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt kell hogy mondjam hogy felejtős a dolog. Barátságból a legritkább esetben lesz igazi férfi-nő viszony. Azt pedig jegyezd meg, ha rád egy nő azt mondja hogy cuki vagy meg aranyos, akkor egy olyan skatulyában vagy amiből nincsen kifelé. Cuki lehet egy kiskutya, aranyos lehet egy kismacska, de te férfi vagy ezt kell szem előtt tartanod.
2014. nov. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Utálom, ha valaki cukinak hív, főleg ha olyan lány teszi, aki bejön. A cuki nem egy bók. Persze más, ha a lány a barátnőd és úgy mondja.

Amúgy meg a saját érdekedben jobban jársz, ha megszakítod a barátságot. Így csak a szenvedésedet hosszabbítod meg. Ha a lány 4 év alatt nem érzett semmit, akkor ez már egy halott ügy.

2014. nov. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne ácsingózz utána, eléggé reménytelennek tűnik. Az nem számít, hogy mások szerint összeillenétek, ha ő nem úgy gondolja.
2014. nov. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Össze jöttem a csajjal :P Mostantól szarok rátok :P xd
2014. dec. 8. 16:27
 5/5 A kérdező kommentje:
2. válaszoló: félreértettél. Nem 4 éve szerettem bele csak 4 éve ismertem. 2 vagy 3 hónapja történt az egész
2014. dec. 8. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!