Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm azt akarja hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm azt akarja hogy többnek látszódjak mint ami vagyok! Mi történt vele, tényleg ennyire fontosak a külsőségek? Bele kéne mennem a dologba mégha hülyét is csinálok magamból a saját közegem előtt? Vagy engedjem el?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk együtt, én már akkor asztalosként dolgoztam (egy cégnél vagyok). Nem keresek olyan rosszul, de milliomos sem vagyok (130-at ad a főnököm). Nem is volt ezzel semmi baja, a szülei is kézkezi munkából keresik a kenyerüket és járatták őt egyetemre. 2 éve dolgozik egy bankban mint ügyintéző. Nagyon jól megvagyunk de van egy kis probléma:


Az utóbbi időben rám akar eröltetni egy olyan öltözködési stílust ami nem az olyan melósoknak való mint én. Nem vagyok elhanyagolt, jól öltözöm nehogy félreértsétek. Nem vagyok igénytelen!

De mostanában ha megyünk vásárolni (én szoktam elkisérni, ő plázákban vesz magának ruhákat) akkor mindig berángat ilyen márkás üzletekbe és hozza oda az elegáns ingeket meg erölteti hogy próbálgassam a zakókat. Mindig mondja hogy milyen jól áll, milyen jó a kiállásom bennük. Csak az a baj, hogy ezzel ha ilyeneket hordanék, egy fals képet mutatnék magamról. Nálunk a cég tulajdonosa jár ilyen ruhákban kb. Még a közvetlen főnököm is egyszerű melósként öltözik. Képzelhetitek hogy nevetnének a munkatársaim ha megjelennék vezérigazgatónak öltözve!


Nagyon szeret a barátnőm, én is őt ezért is gondoltam hogy lehet "el kéne zavarnom". Akkor találhatna egy olyan srácot aki jobban illik hozzá meg a munkájához. Elhiszem hogy látja ott a bankban az öltönyös, jól öltözött férfiakat és szeretné ha az ő párja is olyan lenne. Bár összezuhannék, de elengedném hogyha ő úgy boldogabb lehetne.


Már mondtam neki többször is hogy ne akarja rámeröltetni ezeket a göncöket, de hétvégén is beállított egy drága cipővel és pulóverrel. Célozgat rá hogy milyen jól festenék így ha elmennék vele meg a munkatársaival xy helyre. Persze jól esik hogy gondol rám, de úgy érzem át akarna alakítani olyanná amilyen nem vagyok vagy rosszabb esetben a munkája miatt már szégyell is engem az ügyfelei és a munkatársai előtt.

Nem lett ilyen nagyravágyó sznob amúgy, nem követelőzik semmit, nem várja el hogy autót vegyek vagy munkát váltsak. Mindig büszke rám hogy milyen szép bútorokat csinálok.


Mit gondoltok és mit tennétek a helyemben?



2014. nov. 27. 17:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy dolog, hogy munkában nem hordasz ilyen ruhákat, de a magánéletben szerintem nyugodtan lehetne. Ne azért ne hordd, mert kevésnek érzed magad hozzá, hanem mert nem érzed a stílusodnak, kényelmetlenül érzed magad benne, stb. Gondolom ő csak azt szeretné, ha kicsit elegánsabb ruhákban is járnál, emiatt nem kell még szakítanotok.
2014. nov. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát, esetleg meg lehetne egyezni, hogy felveszed ezeket a ruhákat, ha mentek vhova. Vacsizni pl. vagy nem tudom. DE, csak akkor ha nem irtózol ettől a stílustól, ha te is el tudod magad képzelni ezekben a ruhákban, a munkán kívül.

Amúgy meg ne hagyd, hogy bármit rád erőltessen.

2014. nov. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
7%

Papa, mi ez valami lányregény? Nem vagy te egy kicsit infantilis?

Mikor meccsre mész akkor vehetsz rövidnadrágot, mikor melózni akkro melósruhát, mikor banki szakikkal találkozol egy partin akkor meg öltönyt vagy zakót egy normális cipővel, ez olyan bonyolult?


Már látom a következő regényed: a barátnőm nélkülem megy bulizni a munkatársaival, mit csináljak?

Hát öltözz fel b+

2014. nov. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A férfiak többségének jól áll az öltöny, a nők többségének tetszik.

Nyilván dolgozni meg hétköznap nem, de ha együtt elmentek valahova akkor nyugodtan felveheted. Én nem foglak kiröhögni és fájni sem fog. Örülj hogy a csaj ilyen csekélységgel beéri, sokkal egyszerűbb hidd el, mint összerakni egy szekrényt.

2014. nov. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Azért sikerült kicsit félreérteni a dolgot vagy rosszul fogalmaztam.


Nem járok hétköznapokon melósruhában. Egyszerű pulóver, kockás ing, póló, farmernadrág.


Arról van szó, hogy pl. a Zara üzletből akarja hogy egy szett ruhát 130.000 forintért hordjak.


Kb. ilyen összeállítást akar rámadni mint a baloldali:

[link]



Azért 25.000 forint egy pulcsiért, 60.000 egy kabátért kicsit durva, ezt tényleg a bankárok és a gazdagabbak hordják. Miért akarnék más keresetűnek öltözni mint amilyen vagyok? Szerintem ellentmondás hogy melósként luxusruhákban flangáljak. Van félretett pénzem, meg tudnám venni meg a barátnőm is ki akarja fizetni a felét de nekem ez olyan mintha nagyzolásból az összes pénzemet beletenném egy hitelre felvett BMW-be! Én nem akarom többnek mutatni magam.

2014. nov. 28. 09:25
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Így már értem. Normális ember ennyit nem fizet ruhadarabokért, legfeljebb ha olyan pénzből teszi amiért nem dolgozott meg.

Pénzügyi területen gyakori hogy nyakig eladósodva mutogatják a nem létező gazdagságukat. Hogy ez mire jó...húzzák egymás agyát...idióták.

Szerintem mondd meg a barátnődnek hogy felveszel öltönyt, de ha ilyen eszetlen drága cuccokat vennél, azzal magad köpnéd szembe, azt az embert aki egész hónapban keményen dolgozott magáért, nem azért hogy egy kupac ismeretlen sznobnak megfeleljen.

2014. nov. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Azutolsó válaszoló megértette a kérdést wés mindenképp igazat kwll admom neki.Adj magadra,de ne legyél nevetséges,és legyél önnmagad.Hívd el bevásárolni,had lássa a lelkem egy ruhatárat lehet venni 130 ezerből. Üdv 23/N
2014. nov. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!