Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt-e köztetek olyan, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt-e köztetek olyan, aki egy nős férfival jött össze - de azt, hogy nős, csak hosszú idő múlva tudta meg?

Figyelt kérdés
Tehát becsapták. A saját életemből két évet elvett egy férfi, akiről csak azután tudtam meg, hogy nős, miután már nagyon gyanús volt a sok kifogás. Nagyon szégyellem magam emiatt. De kíváncsi lennék, járt-e valaki hasonlóan.

2014. nov. 27. 17:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2 ev hosszu ido, volt nos ferfi aki azt hazudta hogy fuggetlen, de par het alatt lebukott. Hala egnek meg komolyabb kapcsolat se alakult ki kozottunk, csak probalkozott, kiismertem es nem jartam vele.
2014. nov. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet ezt két éven keresztül titkolni? Én soha nem is próbáltam. Sőt, mikor már különéltünk a feleségemmel, akkor is azt mondtam, hogy nős vagyok.
2014. nov. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
40%
Miért kamuzol?Pontosan tudtad, hogy nős, mikor belekezdtél a buliba.
2014. nov. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ne gondold, utolsó. Rengeteg nő van, aki azt AKARJA hinni, és ezért el is hiszi.
2014. nov. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
4 Ugyan. A "vénkisasszony" nem tudja mit találjon már ki kínjába, miután a pasi dobta.Valahogy elő kell adnia magát, mert szegény pára próbálkozik készülni, hogy az asszony előtt majd előadja a hattyú halálát, pedig az asszony megmondta, hogy nem kíváncsi a szövegére, és kopjon le róla.De csak nem ért a szóból az öreg pára.
2014. nov. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
22%
egy ugyanolyan érthetetlen számomra mint mikor valaki azt állítja nem tudta hogy terhes. elnézést.
2014. nov. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

3+ Azontúl, hogy tudtad, hogy nős, gyorsan elakartad az asszonyt intézni, csak ippeg nem jött össze neked.De nagyon nem ám.

Van még olyan portál az internet éterében ahol nem adtad elő magad? nagy pofával ahogy szoktad? és a hazugságaid tömkelegével ahogy próbálod lejáratni a pasit? mert azt hiszed, hogy az asszony erre ugrani fog?


Nem unod még? mert én már nagyon.

2014. nov. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
egyébként nem értem a feleség miért marad egy ilyen alakkal együtt :D
2014. nov. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy ilyen pasim.3 hónapig nem mondta meg,hogy nős.

Hazudott,még a saját gyerekét is letagadta amikor véletlen az utcán megláttam vele.Azt hazudta,hogy a huga gyereke.

Végül lebukott a szemétláda..

2014. nov. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Velem csak olyan volt, hogy megismertem valakit a neten, barátokként találkoztunk, szex lett belőle egy pár alkalom erejéig, de kiderült, hogy menyasszonya van aki amúgy terhes is volt. Nekem azt mondta, hogy szakított vele.


Ezek után nem találkoztam vele többet.

2014. nov. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!