Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek egy párkapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy párkapcsolatban a házimunka a nők dolga vagy közösen kell csinálni? Összejönnétek olyan pasival aki elvárja, hogy a nő csináljon mindent?

Figyelt kérdés
2014. nov. 27. 19:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ha a férfi nem segít, akkor megcsinálom, de nem örülök, ha mindig robotolnom kellene, hosszútávon zavaró.
2014. nov. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
20%
A hazavitt fizetésekkel fordított arányban oszlik meg a házimunka.
2014. nov. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
52%
A volt pasim kb. olyan véleménnyel volt a nőkről hogy főzzenek mossanak takarítsanak és kussoljanak. Hamar elegem is lett belőle.
2014. nov. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
szerintem előnyös tulajdonság sőt kifejezetten vonzó ha egy nő házias és ezen belül tud sütni főzni, de nem kéne mindent egyedül csinálnia ha eggyütt vagyunk
2014. nov. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Közös, de attól is függ, ki mennyit dolgozik. Nyilván ha valaki otthon van, vagy csak többet van otthon, azért többet kiveszi a részét a házimunkában.
2014. nov. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Kifejezetten szeretem vezetni a háztartást, minden "nyűggel" együtt: főzés-sütés, takarítás, mosás, bevásárlás, stb.. szeretem, ha rend van. Munka mellett is elvégzem. De azért jól esik, ha vigyáz a rendre a másik fél, és néha besegít. Függ a szabadidejétől, munkájától, stb... de ne nézzen cselédnek. 19/l.
2014. nov. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

sztem a pasi dolga, nálunk a párom csinál kb mindent


28/N

2014. nov. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
62%

Ha mindketten dolgoznak napi 8 órában, akkor közös. Ilyenkor meg kell beszélni, hogy ki mit szeretne csinálni, ha a párom utál port törölgetni, akkor azt csinálom én, de ha én a mosogatást utálom, akkor az az ő feladata.

De azt, hogy hazaesünk, nekem kezdődjön a 2. műszak, ő meg elterpeszkedik a tv/gép előtt, azt nem tűrném. A másik meg amikor megkéri a nő a pasit, hogy mondjuk tegye el a zoknijait, alsógatyáit, és akkor igénytelenül belehányja őket a "hiszti" miatt. Vagy amikor azt se tudja, hogy a lakásban ahol él, hol a helye a törülközőknek, ágyneműknek...

2014. nov. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ha mindketten dolgoznak, akkor közös a házimunka. Ha pl a nő otthon van, a férfi dolgozik akkor a nő dolga,

ha a férfi van otthon, és a nő dolgozik, akkor a férfi dolga.


Nem jöttem volna össze olyannal aki így kijelenti hogy a nő dolga a házimunka. És ha esetleg a kapcsolat alatt derül ki hogy lusta disznó, és valójában tőlem vár el mindent, akkor szépen otthagytam volna. Én nem óhajtok senki cselédje lenni.


Anyám olyan férfihoz ment hozzá, aki elvárta a tisztaságot, de a takarítás az már büdös volt neki. El is váltak már. Anyám felszabadult:) sokkal boldogabb nélküle.

2014. nov. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nem jönnék össze olyannal, aki szerint a nő csináljon mindent.

Munkamegosztás . Le kell ülni és megbeszélni, hogy általában ki mit csináljon. Persze ez a munkától is függ. Az csináljon többet, aki kevesebbet dolgozik. Annyi igény legyen már minden férfiban, hogy elpakol maga után. Csak az elkényeztetett, mérhetetlenül buta és primitív ember hiszi azt, hogy a nőnek kell egyedül a háztartást vezetnie munka után. Az ilyen pasi nem ér egy fityinget sem.

2014. nov. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!