Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha ezen kiakadok?

Figyelt kérdés
Barátommal már 6hónapja vagyunk együtt, és eddig minden buliba elhivott barmilyen haverjaról volt szó, de most elhivta bulizni az egyik lány barátja aki elméletileg csak barát, és abba a buliba már nem hivott meg...jogosan vagyok kiakadva?
2014. nov. 27. 19:35
 1/3 anonim ***** válasza:
hááát én is kiakadnék !
2014. nov. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehet nem jogos,de igen,engem is zavarna. Miért ne mehetnék oda,ahová a másik csaj is? Nem tetszene..

26/n

2014. nov. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hohhóó, kiakadnék, az egy biztos. Ott már van valami, ha már téged nem hívott el :( Sajnálom!
2014. nov. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!