Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1. évforduló = 1 szál rózsa?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1. évforduló = 1 szál rózsa?

Figyelt kérdés
Jó ajándék?
2014. nov. 27. 20:55
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem.


A nóta is megírta


"egy szááááál harangirááááág ennyi csak mint adhatooooook"

2014. nov. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen :)
2014. nov. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem viszed túlzásba az ajándékozást. :D
2014. nov. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Te most ennyire fukar vagy,vagy csoro?:D
2014. nov. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

#4


Miért mit kellene venni? Tömör arany medált legalább "rajos" méretben (ilyent: [link] és mellé 3 gyémántot...?

2014. nov. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én ezt kaptam az első házassági évfordulónkra. Nem állunk fényesen anyagilag, nem ajándékozgatunk sűrűn, akkor sem méregdrága cuccokat. Én örültem neki, szerintem a virág mindig szép, kifejező ajándék.
2014. nov. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Neked meg mi bajod van?

Ha ajándék,akkor legyen is értelme...nem muszáj sokat költeni.

2014. nov. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

gondolom lánynak lenne


csinálj neki egy romantikus estét, rózsa is mehet, gyertyafény, és sok-sok kényeztetés. :)

2014. nov. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem rossz ötlet, én biztosan örülnék neki. Ha viszont van rá lehetőségeg, készíts valami vacsit/rendelj/vidd étterembe, gyergyafény, zene, stb.Nem kell sokat költeni, csak érezze, hogy gondoltál rá.
2014. nov. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A virág nagyon szép ajándék.Tömör arany? Lehet egy vékony ezüst is,ami nem olyan méregdrága ,mégis szép.
2014. dec. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!