Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaknál ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy pasi kollégám, de elég érdekesen viselkedik, van hogy kedves, van hogy beszólogat, mivel nem közösen dolgozunk csak egy irodában alig tudunk beszélgetni, én nem tudok úgy helyzetet kialakítani h direkt odamenjek, ő nem keres. Úgy érzem h megbántottam viszont van, hogy kedves, de pl ma is beszólt elég csúnyán. Meg van hogy elül mellőllem ha épp odaülök mellé, meg van hogy dobálja a kukámat...érdekes egy 25 évestől sztem, pl ha egy buszon utazunk sem jön oda. Mindenkivel máshogy viselkedik, én is, mert ugy érzem h már rohadt sokszor próbáltam közeledni felé, de lehet h mégse jött le neki h kéne nekem. Pedig dumáltak rólunk mások h bejön nekem, erre azt reagálta h válogatok.:/ Más lányokkal viccelődik, flörtölget haveri szinten, engem meg mintha kerülne vagyis tuti kerül, van h rám se néz, ha hozzászólok meg csak bólogat kb. Tudom h itt nem oldódik meg a problémám, de férfiaknál ez miért van, hogy így viselkednek?
2014. nov. 27. 21:33
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
80%
Hogy ennék egy kívánság pizzát 5 feltéttel :)
2014. nov. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 RRR ***** válasza:
100%
mondjuk,tényleg nem jössz be neki,de ezt nem akarja nyersen közölni veled
2014. nov. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
59%
Szerelmes beléd
2014. nov. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Most ezt értenem kéne? :D
2014. nov. 27. 21:35
 5/36 anonim ***** válasza:
roppant egyszerű azért viselkedik így mert tudja hogy bejön neked..szard le te is légy vele bunkó, hideg, biztosan meg fog lepődni.
2014. nov. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
Te ismered, nem mi. Valószinüleg azért nem válaszol, mert idegesíted
2014. nov. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
Több mint valószinű ,hogy egy bunkóval akadtál össze! Ha neki is bejönnél nem viselkedne igy! Ne foglalkozz az ilyenekkel, de sztem ezt te is tudod csak megerősitést vársz!
2014. nov. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
Egyiknél ezt, másiknál azt. Nem lesz szerencséd a férfiakkal, amíg úgy állsz hozzá, hogy mind egyforma.
2014. nov. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
Először tök rendes volt velem, egyik napról a másikra lett semmilyen, de ennek már pár hónapja akkor hallottam egy mondtatot miszerint "már lemondtam róla, eddig is meg voltam nélküle ez után is megleszek" de nem vagyok benne biztos h rám mondta...már másnak teszi a szépet, de neki meg van pasija meg a csaj csak szórakozi akar vele.
2014. nov. 27. 21:37
 10/36 A kérdező kommentje:
Nem, ő nem egy bunkó, ő egy nagyon rendes pasas. Én is elég rideg vagyok vele, mert nem tudom keresni a társaságát mivel kerül...nem mászhatok rá, hisz mivan ha tényleg nem bír, bár van hogy meg tök normális velem is.
2014. nov. 27. 21:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!