Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért álmodom ilyesmiket? És...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért álmodom ilyesmiket? És miért jobb az álmokban pár dolog mint a valóságban?

Figyelt kérdés

Mostanában többször álmodom ilyesmiket - például ma is - leírom zanzásítva de nem az egész álmom mert arra kevés lenne a hely nagyon nagy "álmodó" vagyok, néha olyan mintha a valóság szakítaná meg az álmokat és nem fordítva.


De az álom nagyobbik része elhanyagolható (mint mikor egy kifejezetten gonosz fiatalabb lány meg akart ölni, tiszta vér volt a folyosó meg valami undorító helyre kerültem mint "vécé" ahol nem voltak falak és undorító emberek mellett kellett volna hugyálni) - szóval azt álmodtam hogy összejövök 2 csajjal - 2 különböző időben. Eddig nem is lenne semmi pláne, de az egyik az exbarátnőm a másik pedig az a csaj aki 8 évig volt "ideálom" még az általános suliban. És amire ki akarok lyukadni, hogy álmomban csókolóztam velük és élveztem. Sokkal-sokkal jobban mint a valóságban (az ideál csajjal nem csókolóztam mondjuk sosem)... Miért jobb az álmokban mint itt? A valóágban annyira nem volt jó, inkább kicsit stresszes "kihívás" jellege van meg olyan furcsa az egész, hogy nem igazn jó. De az álmaimban IGEN és NAGYON JÓ. (Az említett 2 csajon kívül 2 olyan is megjelent már akiket csak látásból ismerek de nagyon bejönne külsőleg).. Nem értem hogy elméletieg a "valóságnak kellene a legjobbnak lennie", de közben mégis az álmokban jobb. Leírhatatlanul jó...


Tudtok erről bármit is? Megőrültem talán, lúzer vagyok, forduljak elmeorvoshoz, vagy tök normális, másoknál is így van? Vagy segítene a dolgon, ha a valóságban legalább egyszer éreznék már szerelmet és nem csak valami gyengébb érzést?



#gyógyszer #álom #féreg #INFJ #őrült #álmodó ember #Ön kérem szánalmas #Ön nélkül szebb lenne a világ
2014. nov. 28. 12:38
 1/1 anonim válasza:

Ez tök normális (szerintem) én azt szoktam álmodni hogy leszopnak és az ugy sokkal jobban esik mint az életbe


De azt nem ertem hogy megakarnak ölni és neked azzal van a bajod hogy undorito emberekkel kell hugyoznod :D

2014. nov. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!