Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ez mennyire imponáló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ez mennyire imponáló számotokra?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy van egy lány, nem mellekés, hogy tetszik nekem, és van a suliban egy tantárgy, ami nekem jobban megy nekem mint neki, ezért felajánlottam, hogy ha gondolja, szívesen segítek neki benne valamelyik délután.

Szerintem örül a lehetőségnek és azt mondta, hogy ha nem lenne gond, akkor élne is vele.

Mivel nincs se kocsim és gazdag sem vagyok, megpróbálok így közelebb kerülni hozzá.

Mit gondoltok(elsősorban lányok), be lehet így vágódni vagy mit kéne tennem ezután?

18/F


2014. nov. 28. 13:47
 1/7 Umaku ***** válasza:
Szerintem nagyon aranyos. Csak jól kell játcanod a lapjaidat. Sok sikert!! :)
2014. nov. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jó ötlet volt. Segíts neki, közben beszélgessetek sokat, ismerjétek meg egymást. Majd jöhet az, hogy elhívod moziba, sétálni, bowlingozni, külön programra, ahol nem tanultok.
2014. nov. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"játcanod" Atya ég....


Kérdésedre válaszolva:


Igen szerintem ez egy remek dolog. Hajrá!

2014. nov. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2014. nov. 28. 13:57
 5/7 A kérdező kommentje:
És hogyan tudom elkerülni, hogy barátzónába kerüljek?
2014. nov. 28. 13:59
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Záros időn belül mozdulj rá, mert különben azt hiszi csak barátkozni akarsz.
2014. nov. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez igazán jó ötlet, ahhoz hogy közelebb kerülj hozzá. :)

Nyilván olyan jeleket kellene küldened neki, amikből kiderül számára, hogy többet szeretnél tőle... ;)

18/L

2014. nov. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!