Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom a kapcsolatunk elején félreérthetetlen dolgokat írt a volt barátnőjének. Én fújom fel?

Figyelt kérdés

Amikor összejöttünk, még kétes helyzetben voltunk... Tavasszal ismerkedtünk meg, nekem még barátom volt, úgy volt, nyáron megyek Londonba dolgozn. Ezek közül az akkori barátom nagyon gyorsan véget ért, Londonba végül nem mentem el.


Mindeközben folyamatosan, szinte napi szinten beszélgetett az exével, akivel 5,5 évig voltak együtt. Nem gond, tudtam róla, amúgy is bizonytalan volt még a kapcsolatunk jövője. Úgy volt, hogy Angliába a volt barátommal megyünk, érthető volt, hogy nem fűz hozzá vérmes reményeket.


Nade, miután én egyértelműen szakítottam a volt barátommal, kiderült, hogy mégsem megyek Londonba, eldőlt, hogy oké, akkor együtt leszünk, és tényleg... Na, akkor is még olyanokat írt a volt barátnőjének, hogy hiányolja, hogy amikor valamelyik nap velem ment keresztül a Lánchídon, akkor az "ő" helyük mellett is elmentünk, és könnybe lábadt a szeme ettől szinte, meg néha elég félreérthetetlen utalásokat tett neki (szexuális jellegűeket). Ezt elviccelték, de mégis. Mindez azután volt már, hogy szerelmet vallott nekem, és őszintén hittem, bíztam, hogy én vagyok az egyetlen. Nekem addigra már ő bőven az volt.


A lánynak nem mondta, hogy azóta már összeköltöztünk, nem említette hogy közös cicánk van. Semmit erről. Elismerem, bűnös vagyok abban, hogy visszaolvastam az üzeneteiket, de bevallom, nem bánom. Ha ilyenek derülnek ki. A lány nem sokkal ezelőttig intenzíven próbálkozott nála, hívta magához, a barátom ugyan nem koptatta le egyértelműen, de nem ment bele soha semmibe. Viszont én csodálkoztam, hogy mi, a lány honnan gondolja, hogy van reménye, amikor a fiú velem van? Igen, most megtudtam. A kapcsolatunk elején, miután nekem nagy bőszen mondogatta, mennyire szeret, mennyivel jobb vagyok, mint bármelyik korábbi, a volt nőnek írta, hogy neki van a legjobb teste az összes lány közül, akiket meztelenül látott, sosem mondta neki, hogy engem igazából szeretne (pedig az ex rákérdezett), semmit.


Én ezen eléggé kiakadtam. Mármint persze, kutakodni mások magánbeszélgetéseiben csúnya, de a tényleges barátnőt hitegetni, miközben a volt barátnőnek írja, hogy mennyire álompár lettek volna, mennyire hiányolja, satöbbi, az nem csúnya dolog? Én fújom fel? Még nem beszéltem vele erről, előtte kikérném a ti véleményeteket is, hogy csak szerintem ennyire nagy dolog, vagy tényleg más is így látja-e.


Az utóbbi időben már nem beszélnek, de mi nem vagyunk együtt régóta, kb 8 hónapja, ők meg nagyjából egy éve szakítottak. De a mi kettőnk kapcsolatának felében az exnek ilyeneket írogatott. Tehát elbizonytalanodtam. Vagy túlzásba viszem?


Előre is köszönöm a válaszokat.


2014. nov. 28. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:
nem olvastam el bocsi. de kapcsolatotok elején, amikor még bizonytalan volt, hogy ti összejöttök. :) akkor írta. lényegében még érzett valamit iránta...megszokást valószínűleg. ne foglalkozz vele... most már te vagy a barátnője.
2014. nov. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mindannyian huszonévesek vagyunk már, ha ez számít is valamit.
2014. nov. 28. 15:13
 3/5 A kérdező kommentje:
De ezeket még az után is írta, hogy már rég eldőlt, hogy mi egy pár leszünk/vagyunk. Ezért zavar.
2014. nov. 28. 15:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne foglalkozz ezzel, majd úgy is kapsz valamit.
2014. nov. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
88%
hát én szerintem szembesíteném a tényekkel és elmondanám neki az igazságot, hogy elolvastam a levelezéseit. legrosszabb esetben szakítana, de az csak azt bizonyítaná, hogy még mindig 'bűnösnek' érzi magát, tehát valószínűleg nincs még túl az exén, akkor pedig nem kár érte. nem fújod fel, én is nagyon kiakadnék. aztán lehet, hogy már tényleg elfelejtette, ha egy ideje nem beszélnek (vagy csak nem tudsz róla, mert máshol teszik).
2014. nov. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!