Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem gaz, ha a barátom többször mondja a legjobb lány barátjának, hogy szereti mint nekem? 15/L

Figyelt kérdés
2014. nov. 28. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:
De! Gáz! Ismerős a szitu! Én is pont 15voltam amikor összejöttem az első barátommal, annyi volt a különbség, hogy ő az én legjobb barátnőmnek mondta milliószor, hogy szereti, meg ölelgette... 3és fél évig voltunk együtt, majd a szakításunk után kb. 1-2évvel megtudtam a legjobb barátnőmtől, hogy egyszer rá is nyomult a srác. Szerintem ez próbáld meg tisztázni a barátoddal és elmondani neki, hogy zavar téged a dolog.
2014. nov. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok megint. Még annyit fűznék hozzá, hogy nekem is volt egy fiú legjobb barát... Gyerekkorunk óta ismertük egymást, soha semmi nem volt köztünk, de egy időben rendszeresen úgy köszöntünk el egymástól, hogy Csók, mégsem jelentett semmi komolyat ez az elköszönés... Van aki a barátait gond nélkül szivemnek hívja, van, akinek meg ez már sok...
2014. nov. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mondtam neki.. Es azt mondta,hogy mar 10 éve legjobb barátok.. Az is bánt,hogy a lány 1000x szebb nalam. :/
2014. nov. 28. 18:01
 4/5 A kérdező kommentje:
Amugy,koszonom a válaszodat!:)
2014. nov. 28. 18:02
 5/5 anonim válasza:
Nekem is volt egy barátnőm akivel ez volt.Volt egy pasija ,de a pasi többet törődött a legjobb barátjával(lány)mint vele és a lány szakított vele.Aztán kibékültek é megint szakítottak.Azóta a fiú elég durván bántja a barátnőmet ,de azóta összejött egy fiúval akivel sokkal jobban összeillenek.Szóval kitartás.Ha nem törődik veled ,szakíts vele.Ha törődik ,csak többet mondja a legjobb barátjának ,hogy szereti ,de azért foglalkozik veled is úgy ,ahogy az elvárható,akkor meg ne zavarjon ,vgülis barátok.és az se zavarjon ,hogy szebb nálad.Ha komoly a fiúval ,akkor nem a kinézetedért szeret.
2016. febr. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!