Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti elfogadnátok az ajánlatát?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elfogadnátok az ajánlatát? Ilyen esetben ez hűtlenségnek számít?

Figyelt kérdés

A párommal - külső tényezők miatt - már hosszabb ideje csak elenyésző alkalommal tudunk találkozni (ebből adódóan a szexuális együttléteink száma is csekély, nagyjából 2-3 havonta tudunk együtt lenni, akkor viszont minden a legnagyobb rendben van, sőt...) ami egyértelműen rányomja a bélyegét a kapcsolatunkra, egyre több a feszültség köztünk. Emiatt felajánlotta, hogy ameddig a problémái meg nem oldódnak "vigasztalódjak" mással, ha keservesen is, de elfogadja, amennyiben ez megmentheti a kapcsolatunkat. Ti mit csinálnátok ebben a helyzetben? Ha így vagyok együtt mással az hűtlenségnek minősül? Ezt leszámítva amúgy a kapcsolatunk érzelmi alapjai megvannak és stabilak, kölcsönösen szeretjük egymást.

Hozzáteszem, én nem szeretnék élni ezzel a lehetőséggel, mert egyrészről nem egyezik az elveimmel, másrészt méltatlannak érzem vele szemben. Nem ezt érdemli. Másik oldalról viszont úgy gondolom kiegyensúlyozottabb lennék, ha ki tudnám élni valahogyan a testi vágyaim. Előre is köszönöm a normális válaszokat!



2014. nov. 28. 20:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem. Inkább szakítanék.
2014. nov. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért ne számítana hűtlenségnek? Amúgy ez nem fog segíteni a kapcsolatotokon. Inkább azon dolgozzatok, hogy megoldódjanak a problémáitok.
2014. nov. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mivel az ő tudtával, beleegyezésével történne a dolog így én nem tartom megcsalásnak, az viszont más kérdés hogy nem mennék bele.

Miért? Mert bár tudnám, hogy értem hozná meg ezt az áldozatot és azért adna rá engedélyt mert nekem akarna jót, de valóban nem ezt érdemelné és tudnám hogy a szíve mélyén nagyon fájna neki ha megtenném...és nem utolsósorban én tőlem távol áll az ilyen aljas dolog, ha szeretek valakit akkor bármilyenek is (vállalhatóak) a körülmények, kitartok mellette, ha pedig nem akkor szakítok és tiszta lappal indítok.

2014. nov. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
rosszabb lenne, büntudatod lenne. inkább vegyél vibrátort és telefonszexel kombináljátok
2014. nov. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
33%
Mi a bánatért ne lenne hűtlenség? Ha d*gsz valaki mással, az tök mindegy, hogy miért történik, megcsalás. Akár "puszta biológiai szükségletből", akár pénzért, akár pia hatására, akár "kíváncsiságból", tök mindegy, milyen okból, mindenképp hűtlenség.
2014. nov. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%

Nem számít.

Kiélvezed az életet.

Nem kattansz be + őt szereted.

2014. nov. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
88%

Hát, persze, hogy hűtlenség lenne!

El kellene döntened, hogy mennyire fontos neked ez a kapcsolt, meg persze fel kellene mérni, hogy van-e reális esély arra, hogy megváltozzon a helyzet. Mert azt nyilván te is érzed, hogy ez hosszú távon nehezen tartható.

Szóval, én vagy azonnal szakítanék, vagy ha van esély a javulásra, akkor vennék egy vibrátort, tartalék elemekkel. ;)

24/L

2014. nov. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem számít hűtlenségnek.

De én nem tenném meg.

Nem írtad mennyi ideje vagytok együtt. Kíváncsi lennék rá.


Ahhoz, hogy ez így működjön, biztos, stabil, érzelmileg érett párkapcsolat kell. Amiben mind két fél különbséget tud tenni szex és szeretkezés között. és egyikük sem birtoklótípus.


Én hasonló vagyok mint a párod. (Írásodból nem derül ki, melyikőtök a fiú és melyikőtök a lány)

Ha megtetszene neki valaki, megengedném,hogy lefeküdjön vele. Nem sértődnék meg. Mert engedélyt adtam. (4 év együtt élés után, most csak 2 havonta találkozunk, akkor is csak 5-6 napra. Így eléggé ki vagyunk éhezve.) Ő is meg engedné nekem, mert neki fontos, hogy boldog legyek. De én nem tenném meg, mert ő birtokló típus. Egy ilyen vígasztalódás után tuti nem nyúlna hozzám jó sokáig.


Szóval, gondold végig.

Te fölajánlottad neki ugyan ezt?

Igen? Mit mondott?

Nem? Miért nem?

2014. dec. 3. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!