Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A magányhoz hogy lehet hozzász...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magányhoz hogy lehet hozzászokni 4 éves kapcsolat után?

Figyelt kérdés

Én már nagyon megszoktam hogy van valakim, és az történt hogy a volt párom visszaélt a bizalmammal, vége lett a kapcsolatunknak és még gyerek is van úton. De amit tett én már nem tudom megbocsátani soha többé. (megcsalásról van szó amúgy).

Ilyenkor hogy lehetne új kapcsolatot kezdeni? Kimegyek az utcára vagy föl a városba és csak az egyhangúság van. Léteznek még itt normális nők/lányok aki nem élnek vissza a jóval? Aki volt már ilyen helyzetben írja már le hogy milyen megoldással tudta kezelni ezt a helyzetet. 27 F


2014. nov. 28. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Semmilyennel.

Nem akarom azt tanácsolni, add fel, de add fel.

Majd jön magától ha jön.

2014. nov. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az idő majd mindent megold.

Hidd el vannak kapcsolatok amik nem 4 év hanem sokkal több idő után mennek tönkre és az emberek túlélik.

Foglald le magad, ne búslakodj, keress magadnak elfoglaltságot, társaságot akik elterelik a figyelmedet és szépen lassan túl leszel rajta.

2014. nov. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Még nem szabad új kapcsolatba kezdened. Tedd rendbe a lelked, az érzéseid, és tedd le azt a személyt aki ezt tette veled. Majd ha már minden letisztult utána..
2014. nov. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem 3 év magánynál telt már be a pohár,addig egész jól bírtam.


Léteznek normális nők,de te most ne nőzni akarjál,hanem felejteni és magadra koncentrálni,felépíteni újra önmagadat.Ehhez nincs szükség nőre,majd csak akkor,amikor már készen állsz rá.

2014. nov. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, abban bízok hogy majd jön magától egy másik nő, sokan ezt mondják hogy ez így szokott történni.
2014. nov. 29. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!