Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy budapesti és egy szabolcsi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy budapesti és egy szabolcsi lány között sosem működhetne igazán egy kapcsolat?

Figyelt kérdés
Ez egy általános kérdés. Egy pesti ember más életet él mint egy szabolcsi.
2014. nov. 28. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne lakhely alapján skatulyázzuk be az embereket. Én is pesti vagyok, de sokkal közelebb áll hozzám a vidékiesebb habitus. :)
2014. nov. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
En is szabolcsi no vagyok, jartam mar pesti sraccal. Ugyan olyan volt, mint barki mas. Nem minden szabolcsi egy fogatlan, egesz nap a foldet turo parasztjany.
2014. nov. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szabolcsi vagyok, 3 éve élek Bp-n. És több kapcsolatom is volt,pestivel is és mással is. Nem éreztem ordító különbséget,ami miatt összeférhetetlenség lenne.

26/l

2014. nov. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!