Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félek egy kicsit, hogy tartsam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek egy kicsit, hogy tartsam meg?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy az előző kapcsolatomból indulok ki, ami az elején is elég bizonytalan volt. A csajnak volt barátja, és miattam szakítottak, de kiderült a végén, hogy mégse...szóval kettő volt neki. Ennek már másfél éve vége. Most újra van barátnőm egy hónapja, és nagyon kedvelem. Jól megvagyunk nagyon. Viszont néha van egy rossz érzésem. Szerelem még nem hiszem, hogy kialakult volna bármelyikünk részéről is. Kicsit tartok tőle, hogy esetleg nem alakul ki, de gondoskodom róla, hogy ne így legyen. Ezért a segítségeteket kérném ezzel kapcsolatban. Még nem mondtuk egymásnak, azt hogy szeretlek...de szerintem egy friss kapcsolatnál nem kell ilyenekkel bombázni egymást, viszont érdekelne, hogy ez mindenkinél így van? Mikor jön el az a pillanat, amikor azt mondjuk egymásnak, hogy szeretlek? Szeretek vele lenni, ő is szeret velem, minden nap együtt alszunk. Le is feküdünk. Ezek jelenthetnek többet puszta testi...vagy szexuális vonzalmon kívül?Mondjuk kicsit abszurd, hogy járunk, és ilyenről beszélek, ne haragudjatok, csak szeretném megbecsülni, és minél több időt eltölteni vele :)
2014. nov. 28. 23:13
 1/4 anonim ***** válasza:

viszont érdekelne, hogy ez mindenkinél így van?

nálam igen


Mikor jön el a pillanat?

mikor tényleg belédhasít az érzés,hogy basszus,én szeretem ezt a lányt. addig felesleges,ezt meg te fogod érezni,hogy mikor


Jelenthetnek többet?

akár igen,de elég friss még,ne kapkodj:) hogy mindél többet akarsz vele lenni,az már jó


különben aranyos kérdés,szerintem jól csinálod,haladj így,majd meglátod mi sül ki belőle

2014. nov. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tudod, ezt nektek kell érezni.

Meg minden embernek más a temperamentuma, van, aki hamar túlfűtött lesz és beleszeret a másikba, van akinél később érik. Ti az utóbbiba tartoztok, ha értékelitek, becsülitek egymást nem lesz itt gond, ott lesz majd az a pillanat, amikor ki lesz mondva. :)

Ha hiányzik a másik, tényleg szerettek együtt lenni, akkor felesleges ezen rágódni.

2014. nov. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! :)
2014. nov. 28. 23:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor mondd, hogy szeretlek, amikor úgy érzed, hogy szereted. Mondjuk én eleve nem értem, hogy hogy lehet kapcsolatot kezdeni valakivel, akit nem szeretsz? De biztos csak én vagyok ilyen kis izé.
2014. nov. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!