Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nekem egy eléggé fura párcseré...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem egy eléggé fura párcserés ajánlatot tettek, és bevallom, ilyet soha nem képzeltem el, és nem is nagyon akarom, még elképzelni sem. Ti hogy reagálnátok rá?

Figyelt kérdés

Van egy jó barátom, akivel már vagy 5 éve barátok vagyunk, neki most lett barátnője kb. fél éve, nekem már 3 éve van.


Az egyik este a barátom mondta, hogy mi lenne ha egy este minden korlátot felrúgnánk, és élveznénk az életet.

Én ezt nem értettem, faggattam mire gondol, de semmi többet nem mondott, csak kis pia, és összejövünk négyen, ennyit.

Majd nem sokra rá a barátnőm mondta, hogy a barátnője egy szimpla bevásárlás közben felvette, mi lenne, ha mi négyen összejönnénk, gátlások, és szabályok nélkül. Amolyan kis mindenki elengedi magát, és mindent szabad, korlátok nélkül. Hát nem örült neki, és én sem, amikor közölte.

Szerintetek lehet, hogy félreértem, vagy tényleg párcserére invitáltak minket?

Mert szerintünk ez azt jelenti.

És nekünk ez nem jönne be.


2014. nov. 28. 23:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgy tűnik. Ki akarják próbálni valakikkel próbálni négyesben. Titeket ismernek, megbíznak bennetek. Ha nem akarjátok ne menjetek bele, majd találnak másokat.
2014. nov. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy reagáltál, elsőre én is erre gondoltam, a bnőm szerint nem csak ennyi lenne. Nem tudom mi az igaz.

De igazából egy négyes csak sajáttal se érdekelne.

Főleg nem velük, hiszen naponta összefutunk.

2014. nov. 28. 23:40
 3/9 A kérdező kommentje:

Ja, szerinted is párcserét akarnának?

Én csak egy szimpla mindenki a sajátjával, négyesbe szintet gondoltam. De ez túl intim, én ezt sem akarom. A barátnőm annyit mondott, hogy max. ennyit még lehetne, hogy egyszerre, de semmi több.

Ők is régóta ismerik egymást a barátnőjével, így jött össze vele a barátom is.

De eze nekem nem pálya.

2014. nov. 28. 23:44
 4/9 anonim ***** válasza:

"Az egyik este a barátom mondta, hogy mi lenne ha egy este minden korlátot felrúgnánk, és élveznénk az életet."

Szerintem ez bárki bárkivel dolognak hangzik (vagyis te hol a te barátnőddel, hol az ő barátnőjével lennél és viszont, hármasok minden kombinációban...)

2014. nov. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ettől tartok én is.

Bár még a négyes se nagyon vonz, párcsere nélkül.

Finoman le kell koptatnom a témáról, mert rámegy a barátságunk erre. És ezt egyikünk sem akarja. A barátnőm se.

2014. nov. 29. 00:25
 6/9 Bence_ ***** válasza:

Nézd a jó oldalát. Megbízik benned.

Ha valóban barát akkor kérdezz rá és beszéljétek meg.

Pl: Ő most elhívott strandra de neked nincs kedved menni..

2014. nov. 29. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is 4esben akkarják tolni. Vagy ilyen hardcore üvegezés. Olyan mint a kanbuli, csak csajok is vannak
2014. nov. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
nagy szám..
2015. ápr. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
56%
A te nod jobb mint az ove, igy nem erdemes belemenni.
2016. márc. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!