Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy kifelé forduló lány és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kifelé forduló lány és egy befelé forduló srác között könnyen kialakulhat vonzalom akár hosszú távra is? Mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés

Adva van egy lány aki szeret pörögni, társaságba lenni, népszerű az ismerősei körében, és egy srác aki félénk, nehezen ismerkedik, szereti a nyugalmat.

Sokat olvastam erről a témáról, hogy rövid távon izgalmas, de hosszútávon ritkább esetben működik. Én úgy látom, hogy simán működhet ez a kapcsolat, ha mindkettő fél elfogadó és toleráns. Engem vonzana egy ilyen felállás, mert én elég toleráns vagyok az emberekkel és szerintem izgalmasabb lehet egy ilyen kapcsolat, mert több mindenben kiegészíthetjük egymást megismerhetünk új dolgokat és izgató, hogy nem vagyunk egyformák. Ti, hogy látjátok ezt, szerintetek is csak elfogadás kérdése?


2014. nov. 29. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a barátom is ilyen, nagyon jól kiegészítjük egymást, mert ő engem visszafog egy kicsit, én meg kirángatom a vackából
2014. nov. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Működhet.
2014. nov. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én is most ilyen helyzetben vagyok, viszont az a baj, hogy a fiú nagyon befelé forduló és kicsit olyan, mintha nem is akarna beengedni a világába. még csak ismerkedünk, de nem tudom így, hogy lesz ebből bármi is, mert el sem tudom igazán dönteni, hogy most tetszem-e neki vagy sem..
2014. nov. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

az attól függ tényleg befele forduló-e vagy kifejezetten szociálisan életképtelen, szorongó, lelkibeteg alkat.


Az előbbivel nem lesz gond, a másodikkal igen.

2014. dec. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!