Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HellBoy kérdése:

Hogyan oldjdam meg?

Figyelt kérdés
Egy csaj-t akarok úgymond ''megeddzeni'', hogy olyasmit csinálok/elvárok tőle/kérdéseket teszek fel. Amik után lesz okom felkapni a vizet, kiakadni, és elküldeni. Bármi jó ötletet meg hallgatok. Kíváncsi vagyok, hogy mi lesz utána. Amugy a csaj szerelmes belém. Legfőképp írásba

2014. nov. 29. 22:25
1 2
 1/13 RRR ***** válasza:
71%

felnőhetnél inkább,ilyen baromságok helyett


elég sivár lélekre vall,ha bántani akarsz egy szerelmes lányt

2014. nov. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Gyáva vagy lekoptatni és így akarod megoldani h besértődést színlelsz? Kismocsok :)
2014. nov. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

simán írj neki sokat.. szerintem hamar szóvá teszi az analfabétizmusodat és akkor felháborodhatsz...

látom, van fogalmad az őszinteségről...

hogyha le akarod rázni, inkább mondd meg neki, de ne játszmázz!

2014. nov. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Kíváncsi vagyok csak, hogy mennyit jelentek neki.. Nem basztatni akarom. Utána úgyis elmondom neki, hogy nem gondoltam komolyan.
2014. nov. 29. 22:30
 5/13 anonim ***** válasza:

Van 1 tuti hasznos öltetem..

Figyelj..

NE LEGYÉL PARASZT, MOND MEG HOGY NEM ÉRDEKEL TÉGED!!!! /-.-\

2014. nov. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Még egyszer leírom, hogy érdekel. Kíváncsi vagyok csak.. hogy ha várok egy kicsit utána, akkor milessz. Én is szeretem.. most nem megbántani akarom. Később úgyis tisztázva lesz. Csak értelmes válaszokat kérek. köszi.
2014. nov. 29. 22:33
 7/13 RRR ***** válasza:

ezzel-ilyennel ne viccelődj,kísérletezz


nem emberhez méltó

2014. nov. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy gerincet a Nagybanin.
2014. nov. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
#8 xddddddddddd kb.
2014. nov. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

ez most komoly?

szereted? na ne röhögtess, kb annyi fogalmad van a szeretetről mint a nyelvtanról - nem sok


és mit vársz akkor, amikor elmondod neki, hogy csak szivattad, hogy meddig bírja idegekkel? hogy majd a nyakadba ugrik hálásan, hogy milyen kedves vagy?

2014. nov. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!