Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti szoktatok még gondolni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szoktatok még gondolni az óvodás kori szerelmetekre? 31/F

Figyelt kérdés
Nektek eszetekbe jutnak még azok a pillanatok, amikor az óvodában együtt játszottatok, szaladgáltatok, vagy amikor megmutattátok egymásnak a "micsodátokat" az udvaron a bokorban? És tegyük fel, hogy azóta nem láttátok...

#szerelemegyéletenát
2014. nov. 29. 22:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor még nem volt :D
2014. nov. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt. Nem is emlékszem senkire óvodából, egy lányon kívül aki a barátnőm volt és meg akartunk vele szökni.
2014. nov. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ja igen most,hogy mondod eszembe jutott.Az ovis barátom homokos volt,mert szerelemből egy vödör homokot öntöttem a fejére:)

De már bölcsibe is volt szerelmem:P

2014. nov. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Már oviban is keményen aláztam...
2014. nov. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Lina93 ***** válasza:
100%

Nekem sem volt.

A poén, hogy egy ismerősöm, akivel 1 éve egy munkahelyre kerültünk, mesélte, hogy óvodában húzgálta a hajam, mert akart tőlem valamit.

A vicc az egészben, hogy ezt azután mesélte, miután érezni kezdtem valamit iránta és kicsit közelebbi kapcsolatba kerültünk. :)

Furcsa volt ezt hallani így utólag... Lehet valami eldugott emlék jött elő bennem mikor vonzódni kezdtem hozzá. :)

2014. nov. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az ovis szerelmem a hinta volt. (:
2014. nov. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésedre válaszolva minden nap gondolok Rá. Mi is egy fiúval szerelmesek voltunk, össze is házasodtunk az oviban, titokban, az asztal alatt. Aztán külön sodort az élet, más iskolák, főiskola, egyetem, szerelmek, szüzesség elvesztése, stb. Majd újra összeházasodtunk, de már igaziból:) 2 szép gyerekünk is van, akik most keresik az ovis szerelmeket:)
2014. nov. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is emlékszem a csajra és mindig a haját húztam vagy megharaptam:)

Facen szoktunk beszélni.

2014. nov. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
7. jaaaaaaaaaj, most elolvadtam. :))))) cukik vagytok. :)))))))
2014. nov. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Pont a napokban jutott eszembe a szép szőke hajú, gyönyörű kék szemű Elfelejtettemavezetéknevét Eszterke. Oviban egyszer átkaroltam, megfordult, majd mosolyogva annyit mondott, hogy "te szerelmes vagy belém". Azt válaszoltam rá, hogy "egy kicsit". Ennyi volt az óvodáskori nagy románcom.
2014. nov. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!