Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sikeres üzletasszonyként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sikeres üzletasszonyként miért nem lehetek boldog?

Figyelt kérdés
Anyagi téren mindent elértem ami kell a megélhetéshez,nem szenvedek hiányt ilyen téren. De beleszerettem egy olyan pasiba akibe nem kellet volna,egy pasiba akinek még munkahelye sincsen,de a jelleme az annyira megfogott,főleg amit mondott nekem. "Hogy üzletasszonyként átvettem a férfiszerepet is már,és akkor meg minek lenne ő jó,lábtörlőnek?" Van igazság abban amit mond. Szerintetek?
2014. nov. 30. 09:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem hülyeség amit mondott neked.

Legalábbis biztos teljesen másképp gondolkodik mint én.

Én sem vagyok gazdag, igazából talán átlag alatti a megélhetésem.

De én nem tulajdonítok a pénznek semmi jelentőséget.

Ezért godolom azt, hogy neked hiába van jó életkörülményed, ha közben meg éjjel nincs kit ölelned, nincs aki azt mondja hogy szeret.

Én is ugyanebben szenvedek, nekem nem jelent semmi semmit, mert ez annyira hiányzik ...

Csak mostanság a nők nem igazán kedvelnek, így szerintem nagyon sokáig így maradok...

Szerintem ez az egyedül lét volt az ára annak, hogy jómódban élsz.

Mert így párra találnod... sokkal nehezebb.

2014. nov. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy sikeres "üzletasszony" nem ír ki ilyen kérdést és erre a kérdésre pontosan tudja a választ.
2014. nov. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Gabba8303 válasza:
Ha valóban igaz amit írsz, akkor valószínűleg,kialakult egy törekvő "férfias" személyiséged ami minden döntésedben megnyilvánul. Mivel, -gondolom én-, anyagi téren saját törekvéseidnek köszönheted sikereid ezért kialakult benned hogy nem nagyon engedsz beleszólást a döntéseidbe. A férfiak alapvetően szeretnek irányítani, de minimum egyenrangúak lenni. Ha egy férfi meg van fosztva mindettől akkor fölöslegesnek fogja érezni magát egy kapcsolatban. Erre nem lehet igazán jó tanácsot adni, De az egyik alternatíva egy olyan férfi aki nálad sokkal erősebb személyiséggel rendelkezik. Az hogy valakinek kevés pénze van sajnos sokszor rányomja a bélyegét a személyiségére, főleg az önértékelésére és ha ehhez társként egy sikeresebb erős jellemmel bíró pár társul, valószínűleg végképp elbizonytalanítja. A másik lehetőség, Ha nem is tudsz változni, legalább látszólag bizonyos dolgokban az ő kezébe adod az irányítást,nem kell hogy tényleg ő irányítson, de muszáj ezt éreznie.
2014. nov. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
32%
Ennyi ésszel hogy lettél sikeres üzletasszony? Felszoptad magad a ranglétrán?
2014. nov. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A 3-as kb. jól leírta.


Az a baj a sikeres üzletasszonyokkal, karrierista nőkkel, hogy magukra kell venniük egy csomó férfias belső tulajdonságot. A férfiak ezeket meg pont leszarják.


Egy férfi inkább venné el a cégnél 25 éves fiatal titkárnőt, mint a 35 éves karrierista menedzsernőt, aki jól keres, független, önálló, stb.

2014. nov. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

ma 10:13

Elgondolkodtató amiket irsz.

2014. nov. 30. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!