Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért törölt ki, ezek szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért törölt ki, ezek szerint ennyit jelentetem neki?

Figyelt kérdés
Barátommal szakítottam mert bunkó volt, ő sírt bocsánatot kért és mondta hogy hiányozni fogok neki. párnapra rá megkeresett és visszahozott pár nála hagyott cuccomat, olyan semmilyen érzelmet nem mutatott felém, mintha már túltette volna magát. Ezért másnapra kértem hogy töröljön le mindent ami kettőnkről szól. Erre ő kitörölt az ismerősei közül is. miért tette ezt, lehet hogy már másvalakivel van??
2014. nov. 30. 11:33
 1/5 anonim ***** válasza:

ennek annyi -.-

lépj tovább.... :((

2014. nov. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Baxxus... nem te kérted??? Akkor mit csodálkozol?
2014. nov. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
jézusom törölt facebookról vége az életemnek.. ébredj már fel, nem ott zajlik az élet.. Találsz 100 másikat helyette, ahogy helyetted is akad jó pár nő! Senki sem pótolhatatlan...
2014. nov. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 BlackSword ***** válasza:
Mindig is mondtam, hogy óvatosan a kívánságokkal... Még a végén teljesülnek...
2014. nov. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bírom az ilyen hüłye kis csitripitsákat. Ilyen faxságokkal akarják revolvereni a pasijukat. Mikor pasinak meg elege lesz és lép, akkor meg elkezdenek sírni amiért visszanyalt fagyi. Ez van! Reszpekt a csávónak!
2014. nov. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!