Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most jelent valamit, megcsalt vagy csak szimplán bunkóság?

Figyelt kérdés
7 éve vagyunk együtt a férjemmel. Vannak gondok a szexben, ugyanis merevedési problémái vannak. Próbálunk segíteni a dolgon, orvosnál is jártunk, kis javulás van, de azért nem az igazi. Nemrégiben megtudtam, hogy egy facebook-os női ismerősével beszélgetnek a mi kapcsolatunkról, ill. megbeszéltek egy randevút is, "olyan" célból. Gondolom, így próbálta volna a megtépázott önbizalmát helyreállítani. Persze ki tudja, hogy egy idegen nővel sikerülne-e dolog. Mindenesetre nagy patáliát rendeztem, de a férjem folyton azt hajtogatja, hogy az utolsó pillanatban visszalépett, nem ment el a találkozóra. Most viszont azt látom, hogy az ismerőse facebook-on megosztott családi képeit (a nőnek férje és gyerekei vannak) lájkolgatja. Nem tudom, hova tenni ezt az egészet. Tényleg nem érzi, hogy ezt így nem lehet? Vagy én csinálok ebből ügyet?
2014. nov. 30. 11:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos egyértelmű, ráadásul elég pofátlanul vagy balek módjára csinálja... Azt javaslom pakold a holmiját...
2014. nov. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem járj utána alaposan .. ne szóéj neki figyeld mit lép még, és ha rákérdezel mit és hogyan válaszol.. a hogyan rengeteget elárul... pl ingerülten válaszol próbál magyarázkodni , vagy hasonló akkor tuti hogy hazudik ..

Ha minden kötél szakad akkor pedig tényleg nem marad más hátra mint pakolás és vége..

Amikor az ember mindent megpróbál és annak ellenére nem megy már akkor felesleges eröltetni és szenvedni az egészben

2014. nov. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Amikor a patáliát csináltam, mondtam, hogy hagyjuk az egészet a francba, menjünk szét, mindenki menjen tovább a saját útján, ha nem boldog, akkor én nem erőltetem, keressen mást magának. Akkor úgy láttam, hogy teljesen kibukott ezen, azt mondta, nem akar elhagyni, velem akar élni, másnap is sms-ben könyörgött, hogy adjak neki még egy esélyt, hadd bizonyítson. Erre most meg lájkolgat. Szóval teljesen tanácstalan vagyok, egyszerűen nem értem az egészet. Lehet, hogy tényleg ártatlan dolog, mert tényleg a nő családi képeit, a gyerekeket lájkolja.
2014. nov. 30. 12:43
 4/4 anonim ***** válasza:

a facebook több kárt okoz, mint hasznot igaz?:)


én is kapcsolatban élek, de akkort is belájkolom a csini ismerőseim csini fényképeit.

ellenére annak, hogy ez a lájkolás egy mekkora baromfiság

2014. dec. 17. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!