Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos, hogy nincs hozzá gusztusom?

Figyelt kérdés

Pasim,aki 38 éves férfi, pár napra leutazott hozzám. Viszont a 3 nap alatt egyszer sem tusolt le becsületesen,csak a kagylónál mosdott meg,max.derékig.

És így akart szexelni...


Onnan tudom,hogy nem tusolt,hogy minden száraz volt, még gőzt se hagyott maga után,de hallottam is,hogy a víz csak a kagylóba folyik. Máskor ,mikor elküldtem tusolni,legalább megtette,de mostanában mintha nehezére esne, duzzogva bemegy ugyan a fürdőbe,de nem tusol le.

Nem tudom,hogy mondjam el neki,hogy egyszerűen nincs így hozzá gusztusom. Nem ilyennek ismertem meg, lassan egy éve együtt vagyunk,ez csak mostanában tűnt fel.


2014. nov. 30. 13:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%
Jogos, közöld vele, ha nem képes naponta tusolni akkor nincs szex.
2014. nov. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Fuj, teljesen ertheto, ha nincs hozza igy gusztudod. Kerdezz ra nyiltan, hogy miert nem tusol le es mondd meg, hogy addig nem lesz szex se.
2014. nov. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

mint a volt barátom...:D pár naponta fürdött,egyébként nem.

hát nekem ez enyhén szólva fura volt.

2014. nov. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jogos... személyes higiénia 0.
2014. nov. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Lehet csak sz betus napokon tussol :D
2014. nov. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Hajajj... Hajtsad csak vissza zuhanyozni...


Amúgy milyen ember ez aki 3 napig nem fürdik? 1 nap még oké, esetleg 2 ha nagyon muszáj.


Nyugtass meg: nem rejtett erőforrás...(?)

2014. nov. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Nyíltan is rákérdeztem,arra azt mondta,hogy amíg én aludtam, ő biza letusolt. DE tudom,hogy az csak kagyló fölötti pancsolás volt. Nem direkt ellenőriztem le,de azt a vak is láthatta.

Olyannak ismertem meg,mint aki minden reggelt fürdésselkezdett,tele kád vízben. Utána átment csak tusolásba,most még az sem...

Én nem értem.

2014. nov. 30. 13:47
 8/20 anonim ***** válasza:
fújj... 38 ? elhányom magam az öregapámnak még elnézem hogy nem fürdik le..
2014. nov. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
De ugy budos is meg erzed rajta, hogy nem tiszta? Ha sehogy sem megy, tusoljatok kozosen, de nem gondolom, hogy ez a hozzaallas reszerol normalis lenne.
2014. nov. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 gyilki válasza:
Jogos,de nem értem az ilyen kérdéseket! El kell mondani neki,hogy mi a helyzet. Ha megharagszik akkor megharagszik. Nem kell jópofizni SENKIVEL sem!
2014. nov. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!