Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanácstalan vagyok nagyon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan vagyok nagyon, szerintetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lényegre törő leszek, lehet kicsit hosszú, de leírom ami zavar, és tanácsot szeretnék kérni.

Barátnőm tegnap elment bulizni, nélkülem.

Múlthéten én is elmentem, nem akart elengedni, azt mondta folyton sírt. Tegnap elment ugye buliba..én is elmentem, és érdekes, most nem csinálta azt amit egy hete.

Szerintetek miért nem?

Most miért nem volt annyira féltékeny, miért nem aggódott hogy megcsalom?

Érzem hogy szeret meg minden, de ez nem lesz így állapot hogy egymás nélkül járunk buliba, ezentúl mindenhova együtt, nagyon félek hogy tegnap este megcsalt, bár hiszem ha tényleg szeret akkor nem, mert előbb utóbb úgyis észrevenném rajta, nem úgy viselkedne mint eddig, és zavarná a bűntudat, szerintem, nem?

Bánt nagyon hogy külön buliztunk, 1 hónapja vagyunk együtt, nagyon gyönyörű barátnőm van, ezért sokan rá is vannak akadva, és félek hogy félrelép..akármennyire is bízok benne, bennem van a félelem.

Tehát a kérdés: Most hogy hogy nem csinálta azt amit eddig? Hogy hogy lazán elengedett buliba?

Szerintetek ha megcsalt észreveszem?

Köszi a válaszokat előre is.


2014. nov. 30. 13:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem jelenti azt, hogy megcsalt szerintem. Lehet szimplán jobb belátásra tért, rájött, hogy bíznia kell benned. Lehet fél hogy elveszít ha folyton féltékenykedik. Lehet hogy barátnői tanácsolták neki, hogy ne féltékenykedjen folyamatosan, vagy olvasott róla valamit. Igazából nagyon sok opció van. Nem kell egyből a legrosszabbra gondolni!!
2014. nov. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ha ő nem otthon ül,akkor könnyebb,mert ő is lefoglalja magát és nem azon agyal folyton,hogy te mit csinálsz.


hogy észreveszed-e ha megcsal..hát azért vannak rá jelek,de akkor leginkább ha huzamosabb ideig megy a dolog,különben vannak akik simán elhitetik,hogy semmi nem volt.de a barátnődet,te ismered,neked kell tudni,hogy lazán félremegy-e.

de nem hinném,hogy kapásból erre kell gondolnod:)

2014. nov. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!