Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez jó lenne karácsonyi ajándék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jó lenne karácsonyi ajándék helyett/gyanánt?

Figyelt kérdés
Kb 4-5 hónapja vagyunk együtt, egyikünk sem az a nagy ajàndékozós fajta, viszont a finom ételekért/italokért mindketten odavagyunk. Én arra gondoltam, hogy karácsonyra nem valami konkrét ajándékot adnánk egymásnak, hanem helyette elmennénk egy magasabb árkategóriájú étterembe és jól éreznénk magunkat együtt. Ez nagyon semmilyen dolog vagy jó ötlet szerintetek? Persze így nem lenne meglepetés, de esetleg emellé még adnék neki valami nagyon apró dolgot, aminek tudom, hogy örülne, de önmagában ajándéknak kevés. Ti mit szólnátok?

2014. nov. 30. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet bár én jobban preferálom az otthoni meghitt étkezést, utána békésen leülni a díványra átkarolva egymást a háttérben pattog a tűz... A háttérben csillog-villog a karácsonyfa, lámpa le csak a kis izzók világítanak... Ezek után már csinálhatnak mást is a felek, ha értitek mire gondolok... De szép is az ilyen :)
2014. nov. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Miért olvastam, hogy karácsonyi ajándéknak gyantát?! :D

Egyébként jó ötlet.

2014. nov. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#1 igen, szerintem is jobb lenne, ha otthon együtt főznénk és romantikáznánk, csak jelenleg sajnos ez így egyikőnknél sem kivitelezhető:( de utána persze még lesz más is..;)
2014. nov. 30. 14:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is remek ötlet, de egyetértek az elsővel, mert sokkal meghittebb és romantikusabb tud lenni, ha a Te főztödet eheti majd utána összebújtok és megnéztek egy filmet :)
2014. dec. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!