Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavarna ha a pasitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna ha a pasitok néha néha talizik lány haverokkal?

Figyelt kérdés
És legtöbbször ő hívja le őket és sokszor elég nyomulósan. Ritka hogy őt hivnák le.De az összes lány haverjának van barátja.

2014. nov. 30. 16:41
 1/9 anonim ***** válasza:
aha, bár én nem lány vagyok, de engem zavarna ha az asszony más csávokkal találkozna..
2014. nov. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És megéri ezen veszekedni?
2014. nov. 30. 16:45
 3/9 anonim ***** válasza:
én beleverdesnék kettőt a fejébe azt elvan intézve :D
2014. nov. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát, mivel megbízok a pasimban, nem zavarna, ha tudnám, hogy valóban csak haverok (mondjuk én is ismerem őket) és van is pasijuk.


Az már zavarna, ha csak úgy idegen csajokkal találkozgatna, mondván, hogy haverok, de amúgy nem lehetnék benne biztos hogy kik ők, milyenek ők, stb... Ilyenkor hiába a bizalom, felszínre lép a féltékenység...

2014. nov. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna de én legyek neki az első ne hanyagoljon miattuk.Amíg engem csókol engem ölel mellettem kell fel reggel addig a legkecésbé sem érdekel!

Mellesleg rengeteg fiú barátom van..

2014. nov. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
*kevésbé
2014. nov. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Engem zavarna főleg ha a lány csinos vagy tetszik a barátomnak..

kettesbe meg pláne.

nyomulósan?minek nyomulsz rájuk?nem értem ott van a barátnőd nyomulj rá..

sose értettem a pasikat na ezért nincs is..mert ilyen félrek*rogatósak..vagyis csak szeretnék..

2014. nov. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
engem nem
2014. nov. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nem.. ha tényleg csak barátok.
2014. nov. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!