Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csúnya lányból lehet valaha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya lányból lehet valaha szép, akinek lesz valaha barátja?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, és mindig is egy boldog életről álmodoztam/álmodozok, gyerekekkel, férjjel, munkával, boldogságban. Viszont elég csúnya vagyok. Lehetséges, hogy valaha "megszépülök"? Félek, hogy nem jön el az a nap.. :-(
2014. nov. 30. 17:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Szépnek se kell lenned, fiúk közül nem mindenkinek a külső a legfontosabb. Na meg attól, hogy szerinted nem vagy szép, még lehet olyan fiú, aki szerint igen.
2014. nov. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
9%

Rengeteg hozzad illő,nem epp Adonisz pasi van.


Ja hogy a helyes,sportosakat veszed eszre? Akkor mit akarsz?

2014. nov. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha nem a tökéletes mosolyú, jóképű herceget várod a fehér lovon, akkor lényegében mindegy, hogy nézel ki.
2014. nov. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Fogyj le.
2014. nov. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Pont, hogy nem azokat veszem észre.. Sőt.. Nekem az olyan fiúk, nem is igazán tetszenek. Inkább a szemüveges, magas, vékonyabb fiúk. De álmodik a nyomor.. :-/
2014. nov. 30. 18:01
 6/10 anonim ***** válasza:
Nyugodj csak meg! Az általános iskolai évfolyamtársaim, akik akkoriban olyan kis semmicskék, csúnyácska lányok voltak, 90%-ukból olyan bombázó nő lett 25 fölött, hogy csak ámulok, miközben a FB profiljaikat stírölöm.
2014. nov. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi, ez biztató :-)


Köszönöm a válaszokat!! :-)

2014. nov. 30. 18:12
 8/10 anonim ***** válasza:

Nyugi az idő sokat segít és még fiatal vagy fogsz még nőiesedni, szépülni :)

Sportolj az sokat segít a külsődön és önbizalmat ad.

Öltözködés, megjelenés is számít, de leginkább a BELSŐ.

Rühellem a nőket# mennyire igazadvan!

2014. nov. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hogyan lehetsz ennyire önbizalomhiányos? (Küldj priviben képet magadrol csak azért mert annyira nem hiszek neked.)
2014. nov. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!


Sajnálom, de nem szeretnék senkinek se képet küldeni. Már sok visszaélést hallottam ezekről. :-/

2014. nov. 30. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!