Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit csinálnátok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok egy ilyen kijelentés után?

Figyelt kérdés

Tegnap veszekedtünk barátnőmmel, és azt mondta, hogy "csak azért vagyok még veled, mert jól megd gsz, és jó veled a szex"


Ma felhívott, és úgy csinált, mintha nem is lett volna veszekedés, én meg nem feszegettem a témát telefonba, majd inkább személyesen. Mit csinálnátok? Valahol persze pozitív üzenet, de inkább negatív a végeredményben...


2014. nov. 30. 18:02
 1/8 anonim ***** válasza:
feltételezném, hogy csa haragból mondta azt és nem úgy gondolja.
2014. nov. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem hosszú távon így nem maradtok együtt, hacsak nem oldjátok meg a problémáitokat. Pusztán a szexre építeni egy komoly kapcsolatot hülyeség.
2014. nov. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ott hagynám.
2014. nov. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én jól megdugtam volna, hogy témánál maradjunk.
2014. nov. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
semmit, megint jól megfarkalnám és mikor végeztünk odaadnék neki egy tízezrest és mondanám, hogy köszönöm az aktust, elmehetsz ;)
2014. nov. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A haragból mondott szavak mögött sokszor olyan igazság áll amit tiszta fejjel megfontoltsági okokból nem említünk.
2014. nov. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt nem mondhatta hogy a pénzedért van veled.
2014. nov. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szakíts vele! Ha nekem ilyet mondana a párom dühből, hogy csak a szex miatt vagyok vele, akkor bebizonyítanám neki, hogy nem így van. Lapát. :)
2014. nov. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!