Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most már aggódhatok? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most már aggódhatok? Vagy bizalmatlan lennék?

Figyelt kérdés

A barátommal 3 éve vagyunk együtt, és mindigis imádtuk egymást, sosem néztünk volna másfelé. Pár hónapja kikerült külföldre dolgozni, és aggódtunk is, hogy menni fog e a kapcsolatunk ugyan úgy, mint eddig, ha csak kéthetente fogunk tudni találkozni. Eleinte semmi gond nem is volt, mert amikor kint volt, akkor is minden nap tudtunk beszélgetni facebook-on, mindig tudtam, hogy hol van, kivel van, és mit csinál. Ez ment 4 hónapig, nem is volt gond. Most viszont egy hónapja elkerült egy másik szállásra egy haverjához. Ahogy átkerült, teljesen abbahagyta az edzést, amit azelőtt rendszeresen csinált, helyette reggelire is szinte sört isznak a haverjával, munka után részegednek... nem is erőlködik, hogy tudjon írni akár egy pár szót is, most meg már tudom, hogy van rendesen internet, de akkor sem ír már szinte semmit. Rengeteg üzenetet hagytam neki, meséltem erről, arról, de egyikre sem reagált semmit, csak annyit írt így egy hét után először, hogy holnap milyen rossz lesz neki, mert másik főnökkel fognak dolgozni. Utána is bármit irtam, semmire nem válaszolt. Irt még olyan dolgokat, amik teljesen egyértelműen mutatják, hogy szinte minden nap van gépnél egy kicsit, de egyetlen szót sem írt. Sem edzés, sem hazaszólás, csak a pia, meg a bulizás....


Nekem ez így már nem nagyon tetszik... Aggódnom kellene, hogy már nem érdeklem annyira? Vagy esetleg van valaki más is a dologban? Vagy csak a haverja fontosabb lett, mint én?

Ha hazajön, akkor mindig elmondja 100x, hogy mennyire hiányoztam neki, de amig kint van, ez nem nagyon látszik...


Szerintetek?

L20 ő F23


2014. nov. 30. 18:40
 1/1 anonim válasza:
Ne hallgasd el tőle azt, ami bánt. Mondd el neki ezt, és együtt beszéljétek meg a dolgokat hideg fejjel. Ne próbáld meg magadtól kitalálni, hogy most mi is van igazából, és az alapján dönts. Én ugyan meg nem tudom mondani, hogy mi a pontos válasz a kérdésedre, ezt együtt kell megbeszélnetek, ne itt várd a válaszokat.
2014. nov. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!