Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok, ti mit szólnátok ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti mit szólnátok ha a kolleganőtök meglepne valamivel?

Figyelt kérdés
Ma egy kolléganőm hozott nekem sütit azt mondta csak úgy ajándék. De már múltkor is kaptam tőle csokit azt is csak úgy, előtte meg meghívott ebédkor azt sem akartam elfogadni, de azért vittem neki én is sütit. Nem tudom eldönteni h csak haveri alapon hozta e vagy akar e vmit. Más is járt már így?
2014. nov. 30. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem így próbálja felhívni magára a figyelmed, ha tetszik próbálj finoman közeledni hozzá, ha nem utasít el, biztos lehetsz benne hogy többet is szeretne, a jelek legalábbis erre utalnak :)
2014. nov. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jó béna vagy, ha másnak nem hoz ilyesmiket, akkor nyilván tetszel neki...vagy nagyon sovány vagy, és azt hiszi éhezel :D
2014. nov. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

kedves első

baxxxuuuuuuuus


csak most szólsz 25éves srác vagyok van két 60 éves kollegínám egyik folyton sütit hoz a másik meg csokival töm


baxxxxxuuuuus

félek holnap melóba menni

2014. nov. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sztem csak du@ni akar
2014. nov. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!