Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nah most aztán mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nah most aztán mit tegyek? Nekem nagyon tetszik. Többi lent

Figyelt kérdés
Sziasztok! szóval, 14 éves vagyok, lány, és van egy fiú aki idősebb nálam egy évvel, és nekem tetszik. tavaly év vége fele kezdett el tetszeni, akkor még nem érdekeltem egyáltalán, de most így szeptember-októberben elkezdett foglalkozni velem pl. a folyosón a tükörnél odajött és hátulról megölelt meg mindig belenéz a szemembe hosszan amikor nézem őt stb, és most egy héttel ezelőtt elmondtam barátnőmnek hogy tetszik ez a fiú (persze 2 órán belül az egész iskola tudta, magic :D ) és másnap odajött a "találkahelyünkhöz" vagyis a szekrénhez:P és elkezdett babrálni a lakattal direkt miközben én nem tudtam mit csinálni ezért matattam a hajammal, és aztán megkérdezte hogy "szóval tetszem neked" mire én azt mondtam hogy igen aztán megkérdezte miért én meg azt mondtam hogy nem tudom. azóta nem nagyon beszéltünk de még mindig szokott szemezni velem a folyosón. szerintetek elrontottam valamit? vagy most akkor mi van? jaj nagyon nem tudom kérlekszépen segítsetek :P

2014. nov. 30. 19:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyél dinnyét
2014. nov. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

hát ha megölel vagy hosszasan szemez veled akkor szerintem nem véletlen....

És ha megkérdezi hogy "miért én" nyugodtan mond meg hogy ezé-meg azé :)

NO PARA :)

13/F

2014. dec. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!